A.Özdemirer tarafından yazılan mesajlar

1. A

Mükemmel Menü İkonları

Mükemmel derken???
  2. A

Acilen Loğo

Bu ne ya??? Şaka gibi :D Hem de 3 tane ha?? başka emriniz? Meslek nerelere gelmiş be şu hale bak. Bi de LOĞO yazmış. Sen daha logo nasıl yazılır bilmiyosun adam senden logo mu istiyor? Köfteci amca bi tuhaf sen dahada tuhaf. Bana logo yapın ben de dua edim ödeşelim... Bu ne yahu? Kamera şakası...
  3. A

corel draw fonts

Herhangi bir programa font yüklenmez. Font bilgisayara yüklenir. Programlar oradan alır kullanır. Bilgisayarım / C / Windows / Fonts klasörüne yükleyniz fontları
  4. A

Corel Draw makroları 3 Tek tıklamayla tüm text'leri "konvertleyin"

Çok komiksin yaaaa :) Konuyu pratik bir yöntem diye açmışsın ama pratik olmadığı ve daha uzun bir yöntem olduğunu görünce şimdide tasarımı arabaya benzeterek kel alaka bir yorum yapmışsın. Alemsiniz valla.. :))) Haa bu arada dünyanın en iyi şoförlerinin kullandığı formula 1 arabalarında debriyaj...
  5. A

@Emine Şahin Kusura bakmayın ama makroyu kullanmayı akıl eden bir grafiker grupları nasıl gözden kaçırır acaba? ayrıca bir önceki mesajımda yazdım zaten. Textleri seçiniz diye. Bir sayfa üzerinde tüm textleri seçemeyen ve gözden kaçıran grafiker ne derece grafikerdir tartışılır... Hele hele...
  6. A

Club & Dj Afişleri - AO Design ( Sürekli Güncellenecek)

@AO Design Sanırım anlama zorluğu çekiyorsunuz. Ben "PROFESYONEL" ne demek gayet iyi biliyorum.. ama "PROFOSYONEL" ne demek onu anlayamadım. Sanırım kendi yazdığınız şeyi okuyamadığınız gibi benimkileri de iyi okuyamamışsınız. Ayrıca yaptığım bu yorum zaten afişin tasarımıyla ve gözüme batan...
  7. A

Worldstar Logo Çalışmalarım

@Hasan Güner Evet klasik bir "düştüğü zor durumdan saldırı ile çıkmaya çalışma" vakası... :) Çocukluğuma ve kişiliğime dil uzatarak düştüğünüz kompleksli durum gerçekten vahim ve bu seviyeye inmek zaten bana yakışmaz. size yakışanı yapmışsınız. kendi söylediğiniz laf ile tezata düşerek zaten...
  8. A

Club & Dj Afişleri - AO Design ( Sürekli Güncellenecek)

Profosyonel ne demek?? Yoksa müşteri mi istedi öyle yazmanızı? Bu afişi görenler bu organizasyonun son derece PROFOSYONEL olduğunu anlar sanırım :) @AO Designgl
  9. A

@Hasan Güner https://www.grafikerler.org/logo-tasarimlari/26657-iste-hayal-gucu-ve-yaraticilik.html Yukarıdaki linke bi göz at bakalım.... Hayal gücü ve yaratıcılık başlıklı konu açıyosun, millet altına altına sıralıyor "işte yaratcılık-çok yaratıcı" üstelik konu sana ait sonra da buraya...
  10. A

Tamamen katılıyorum... Ve iş ortada.. :) Bu arada yapılan eleştiriye "sen daha iyisini yap da görelim" diyerek cevap verecekseniz o halde çalışma paylaşmayınız.... Erman Toroğlu bir pozisyonu değerlendirip futbolcuyu eleştirmesin ozaman. Çıksın sahaya daha iyi futbol oynasın... :) Eleştiri...
  11. A

@Emine Şahin Textleri seçin / ungroup all... Zor bişey değil....
  12. A

Oliv Kungen Logo Çalışması..

Firma zeytin ve zeytinyağı satıyor yazmışsın da. şimdi de sucukcu mu oldu? İlginçmiş... Bu arada dalda siyah zeytin olmaz. Hiçbir zeytin dalda iken siyahlaşmaz. Toplandıktan sonra özel tekniklerle siyah hale gelir. Zamanla daha profesyonel işler çıkaracağına inanıyorum.
  13. A

@Yasemin Uyar İsim: Dünya Yıldız Logo: Bir dünya.. yanına bir yıldız.... Vay be... nerden geldi aklına acaba? Bunu yapmazdım..... Gerisi teferruat.... Müşteri gelir benden bir logo ister ozaman yapacağımı yaparım. Ama bunu yapmazdım. Hiçbir pro grafik tasarımcı yapmaz-yapmamalı.
  14. A

Oliv Kungen Logo Çalışması..

Zeytinden çok sucuk gibi olmuş :)
  15. A

İsim world star... Logo bir dünya ve yıldız..... Bu logoyu yaratabilmek için grafikere ihtiyaç varmı ki? :) Eğer bir grafiker bu işi yapıyorsa bu nasıl yaratıcılık?
Yukarı Alt