Admin tarafından yazılan mesajlar

1. Admin

Dikkat ! Logo İsteği Yapmadan önce ...

İlk önce Grafik Tasarım sanatının bir "MESLEK" olduğunu belirtmek isterim. Ve her meslekte olduğu gibi, bu sanatı icra eden kişiler de hayatlarını idame ettirmek durumundadır ve bunu meslekleri sayesinde yaparlar. Herhangi bir tasarım esnasında kullanacağınız, daha önceden yapılmış kurumsal...
  2. Admin

Müşteri isteklerine tercüman olan tasarım tablosu

@Ali Kürşat SABANCI FORUM KURALLARI 32) Forum yöneticilerinin yaptığı uygulamalar hiçbir şekilde sorgulanamaz. (Mesaj silme, mesaj düzenleme, mesaj veya konu birleştirme...) Forum yöneticileri hakkında her hangi bir sorununuz varsa, Admin’lere bildiriniz ve başlık açmayınız, forum genelinde...
  3. Admin

Yenilenen işletim sistemi ve forum yapılanması

@Şener CANÖZ Yukarıda adınızın yazdığı menüyü açarsanız, orada "Paylaştığın İçerikler" var. Oradan ne yazıp çizdiyseniz hepsine ulaşmanız mümkün.
  4. Admin

GünaydınLar HoşçakaLLar

Herkese günaydın, iyi mesailer..
  5. Admin

Tabii ki Grafikerler.org sizler için çalışıyor ! Teşekkürler, Hakan Dağdeviren. Yeniliklerden, mesela fotoğraf albümlerini gördünüz mü? İsterseniz inceleyin biraz. Çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Görünüm çok hoş sayaçları da var kaç kere bakıldı kaç kere beğenildi vs. Fotoğraf...
  6. Admin

@Şener CANÖZ Değerli üyemiz Şener CANÖZ, sizi gayet iyi anlıyorum. Son konular, yeni mesajlar bölümünü alışkanlıklarınız dahilinde uyarlamaya çalışıyoruz, Yani daha rahat edeceğiniz şekilde bir kullanım imkanı düşünüyoruz. @ZxxxE Üst kısımda "konuşmadan ayrıl" var. Ona tıklayıp konuşmadan...
  7. Admin

Artık klasik forum yazılımlarının dönemi bitti. Yeni sisteme alışma durumundayız. Zira yeni sistem eskisinden daha güzel ve kullanışlı. Örneğin; birisi mesajlarınızdan alıntı yaptığı zaman bildirim alıyorsunuz. Birisi mesajınızı beğendiği zaman bildirim alıyorsunuz. Birisi konunuza mesaj yazdığı...
  8. Admin

GünaydınLar HoşçakaLLar

Herkese günaydın, iyi mesailer..
  9. Admin

Zafer Bayramınız Kutlu Olsun !

Tüm Grafikerler.org Üyelerinin ve Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlarım.
  10. Admin

900 TL Ödüllü “NG Box Kurumsal Satış Ofisi” Kurumsal Kimlik Yarışması

NG Box Kurumsal Satış Ofisi "Kurumsal Kimlik Yarışması " yarışmaya katılımın az olması nedeniyle yarışma geçici olarak dondurulmuş durumdaydı, İlgili firma olan NG Box Kurumsal Satış Ofisi 'nin yönetim kadrosundan konuya ilişkin bir açıklama cevabı geldi; NG Box Kurumsal Satış Ofisi "Kurumsal...
  11. Admin

@dehr @dehr Konu hakkında bir bilgiye sahip olmayarak, yaşanan konunun içeriğiyle ilgili sadece küçük bir kesitten Forum Yönetiminin işleyişini 3. ve 4. kişilerce farklı anlaşılmasına neden olacak yaklaşımınız, ön yargılı bir tutumdur, bunun başka bir şekilde açıklanması kabul edilemez...
  12. Admin

@dehr mustafacenik isimli üyenin talebi üzerine NG box için hazırladığı çalışmalar ve mesajları kaldırıldı (üye isteği ile), @dehr sizin sandığınız gibi yada kurguladığınız gibi bir durum, tutum şu ana kadar olmadı ve olmasına da izin verilmez. @dehr bu sarf ettiğiniz ağır bir itham ...
  13. Admin

Yarışmaya yeteri kadar katılım sağlanamadığından 10 hazirana kadar uzatılmıştır. Tüm katılımcılara başarılar dilerim.
  14. Admin

600 TL Ödüllü “Miss Gaya” Logo Tasarım Yarışması

Yarışmaya yeteri kadar katılım sağlanamadığından 10 hazirana kadar uzatılmıştır. Tüm katılımcılara başarılar dilerim.
  15. Admin

Bu yarışma NG Box Kurumsal Satış Ofisi adına Grafikerler.org tarafından düzenlenmektedir Şirket ismi: NG Box Kurumsal Satış Ofisi Proje : Kurumsal Kimlik Çalışması (Logo, Antetli Kağıt, Zarf, Kartvizit, vs) Marka: NG Box Kurumsal Satış Ofisi (logoda yer alacak) Biz kimiz, ne iş yapıyoruz? NG...
Yukarı Alt