adobegirl tarafından yazılan mesajlar

1. A

Merhaba

aramıza hoşgeldin
  2. A

Stüdyo Düğün Fonları Mükemmel

teşekkürler repinide verdim:) eline sağlık
  3. A

Yaptığım Bir Afiş Çalışması

sadelik ön planda. ellerine sağlık. güzel bir çalışma
  4. A

İyi Bir Tasarım Yapmak İçin Neye Sahip Olmalıyız?

sizlere katılıyorum, hayal gücü nün yanı sıra programlarıda iyi bilmek gerekir diye düşünüyorum. program bilgisi yoksa hayal gücü bi işe yaramaz. öncelikle progamı öğrenmek lazım daha sonra hayal ettiğimiz şeyi tasarıma dökmektir.
  5. A

Illustrator de istanbul silüyeti...

farklı bir çalışma eline sağlık. gökhan kime neyi kıskansınki:D
  6. A

Merhaba Arkadaşlar..

hoşgeldin arkadaşım. iyi forumlar
  7. A

Pisik Onleyici Tasarim..

tasarımda kullandığınız renkler çok güzel. bütün olarak güzel görünüyor. elinize sağlık.
  8. A

Var mısın? Yok musun?

varım:) nasıl olacak. hey altatki bana rep verirmisin:D
  9. A

serbest çalışma bi göz atın

resk seçimlerin hoşuma gitti. ama ben olsam insan figüründeki kor rengini bordo yada füme yapardım. teşekkürler ellerine sağlık.
  10. A

photoshop boyle bışey

çok güzel bir çalışma ozyy. çalışma tekniklerini ders olarak verebilirmisin. teşekkürler.
  11. A

photoshop demek bu demek bence

çalışma güzel ben olsam orada akrep kullanmazdım:) sussuzluğu dile getirirdim. teşekkürler.
  12. A

Dürbün

resme güzel bir efekt vermişsiniz. ders olarak ta verirsen seviniriz. tşk.ler
  13. A

Sıradan

can sıkıntısı iyidir:) insana güzel şeyler yaptırır. serbest bir çalışma gayet güzel ellerıne saglık.
  14. A

fiyatlandımada yardım

rejepo ya katılıyorum. her desen ıcın ayrı fiyat vermen gerekır. bu fiyat desenin büyüklüğü kücüklüğüne göre değişir. bu konuda desinatör arkadaşlar daha iyi yönlendirecektir seni.
  15. A

spotlarımızı photo paint te yakalım

ders için sağolun. photopaint hakkında daha geniş bilgi verebilirmisin acaba. draw ile paint arasındaki fark nedir.
Yukarı Alt