adsfenomen tarafından yazılan mesajlar

1. adsfenomen

Yine Planta için bir afiş çalışmam..

İlgi ve katkılarınız için teşekkür ederim.
  2. adsfenomen

Sağlam Balıkçılık Hand-Out

Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Nedense bu sitede arkadaşlar çalışmalar üzerinde sadece görmek istediklerini görüyorlar işin arka planı yada üst dili hakkında hiç bir yorum yapmıyorlar. Oysa ki bu çalışmada dikkati çekmesi gereken o kocaman balık ama sizin neden dikkatinizi çekmedi...
  3. adsfenomen

Yine Planta için bir afiş çalışmam..

2005 e ait bir afiş (Kutuların kapakları sonradan montajlandı)
  4. adsfenomen

Şenertek Cepli Dosya Kapağı

Yeni çalışmalarımdan...
  5. adsfenomen

Sağlam Balıkçılık Hand-Out

Eleştirilerinize sunarım...
  6. adsfenomen

Aquadis Balık Restaurant Broşür-Menü Çalışmam

Eleştiri ve ilgilerinize sunarım.. A4 Ebatlı Yatay Katlanır... Ön Arka
  7. adsfenomen

2005 Planta için afiş çalışmam..

Eczane ve benzer yerlerin camlarına asılmak üzere tasarlanmış bir afiş..Görünüm mesafesi uzak olabileceği için bütünlük sağlaması gerektiğini düşündük.Kutunun bıçak çizimi bana ait.Ancak modifiye edilmiş bir kutu.Ayrıca slogan kendini aktif hisset.Çayın içeriğindeki Ginseng bitkisinden kaynaklı...
  8. adsfenomen

Çarşı Döner Menü Çalışmam

Hiç bir yerinde makina kullanılmıyor.Logo bile el ile kumda dökülüyor.. tek yardımcım eşim o bana yapıştırma,dikme aksesuar seçimi ve boyama işlerinde yardımcı oluyor .
  9. adsfenomen

Çalışmada tasarım ve uygulama tamamen bana aittir.Restaurantlar için özel menü tasarımı ve imalatı yapmak en özel işlerimden birtanesi. Ve bir çok restauranta bu konuda hizmet verdim. Ayrıca çok özel şarap menüleri de üretmekteyim.Menü 'lerde kullandığımız deri ham deridir üzerindeki boya özel...
  10. adsfenomen

Energyplus için afiş tasarımı..

İlgi ve katkılarınız için teşekkür edelim. Öncelikle işin ebatları 90 cm x 215 cm.Kullanım yeri bir alışveriş merkezindeki satış standı.%5-30 tasarrufa geline bu cihaz minumum %5 maksimum %30 elektrik tasarrufu sağlayan bir makine.Doğal olarak sağladığı tasarruf değişken.Ayrıca afiş çok uzak...
  11. adsfenomen

İlginize çok teşekkür ederim.Çalışmanın basılmış hali çok daha farklı...Özel bir uygulamaydı zaten...Bitki resimlerine gelince bitki çayı olduğu için kullanıldı...
  12. adsfenomen

Kitap Kapağı Çalışmam(Wine Memories)

Güzel çalışma emeğinize sağlık ancak ofset basım konusunda sorunlar yaşayacağınızı düşünüyorum. İyi bir renk ayrımı yapılmazsa kadehde grenleme yapacaktır...Zaten ekran görüntüsünde de grenler var...
  13. adsfenomen

İlgilerinize teşekkür ederim iç kısımlarının tasarımını tamamen müşteri isteği doğrultusunda hazırladığım için koymadım.
  14. adsfenomen

Ukrayna için bitki çayları kutusu

Değerli katkılarınız için teşekkür ederim Fatih bey..
  15. adsfenomen

2005 Yılında Planta Tea için afiş çalışması..170 gr kuşe kağıda UV boya ile ofset basıldı..Ayrıca UV lak uyguladı.. Baskı 4+1 Pantone (Zemin'deki Kırmızı)..Ayrıca afişteki kutu görseli kendi ambalaj tasarımım.. Eleştirilerinize sunarım..
Yukarı Alt