agato tarafından yazılan mesajlar

1. A

İlk Tasarım... :)

Sn. Saqi, ellerinize sağlık; ama, logo çalışmanız Sn. Buse Türüdü' nün logo çalışmasına çok benziyor.
  2. A

Fast Turca Restaurant Kurumsal Kimlik Çalışması

Çalışmaızı çok beğendim. S ve T harflerinin ortak kullanımı logo haline getirmiş. Bence çalışmanıza haksızlık ediyorsunuz. Böyle bir çalışmanın arkasında dimdik durmanız lazım.
  3. A

Fastturca logo çalışma...

2. logo daha hoş olmuş.
  4. A

Fast Turka Reataurant Kurumsal Kimlik ve Mönü Çalışması

@pythia Sanırım böyle birşey...
  5. A

Fast Turka Reataurant Kurumsal Kimlik ve Mönü Çalışması

@Fatih Coşkun Fatih Bey, yorumunuz ve daha iyiye gidilmek amacıyla yaptığınız eleştri için teşekkür ederim. Söylediklerinizi aynen uyguladım; ama, sıradan gibi durdu sanki. Logodan çıkıp fonta dönüştü gibi geldi bana. Belki dediğim gibi bana öyle gelmiştir.
  6. A

Fastturca logo çalışma...

Şık bir çalışma. Başarılar...
  7. A

Fast Turca ( Kurumsal Kimlik Calismasi )

Diğerleri gibi bu da hoş bir çalışma olmuş. Başarılar...
  8. A

Otomotiv servisine logo yapacağım bilgi verirmisiniz

@Abdullah Şahin Nasıl göndereceğimi yazarsanız neden olmasın?
  9. A

Otomotiv servisine logo yapacağım bilgi verirmisiniz

''ceren'' Kelimesindeki ''e'' harflerini aşağı çekerek lastik izlenimi vermek, diğer harflere de ( c,r,n) karoser izlenimi vermek çok mu basit durur?
  10. A

Sunlife resort hotel kurumsal kimlik çalışması

@M.Vehbi Sadece düşüncemi bildirdim...
  11. A

@Emine Şahin Güneş, ağaç, şemsiye ve birbirine benzeyen geometrik şekiller. Fakat bu logo tamamiyle özgür bir tasarım. Bu benim naçizane fikrim.
  12. A

Dereceye girenler de dahil olmak şartıyla gördüklerimin en iyisi. Hepsinde ortak bir yön bulmak çok kolay. Ama sizin çalışmanız çok farklı, simetrik ve muhteşem. Ellerinize sağlık...
Yukarı Alt