ahmetongul tarafından yazılan mesajlar

1. A

ücretsiz vektör siteleri

buda benden Grafikerce.com Vektörel Download Depo
  2. A

Kurdelalı Not Kağıtları - Etiket

Download Hotfile - 31 MB.
  3. A

Klavye ve mouse kullanımı bitiyor

böyle bir bilgisayar ile photoshopta tasarım nasıl yapılır acaba çok merak ediyorum...
  4. A

yüksek kalitede yemek çeşitleri

çok teşekkürler...
  5. A

Yorumlarınızı bekleyen bir logo

bence sen çizimi biranönce evden yükle çünkü bu logo çok harika olsa bile şu anda çok kötü başka yorum yapılmaz buna... şimdi gördüm yüklemişsin. ancak net halide çok hoş değil çalışmanın ben beğenmedim.
  6. A

LOGO & BANNER & GİF ANİMASYON & AVATAR vb. Çalışmalarım....

bence çok basit çalışmalar nedenine gelince bende grafik tasarım işine giriştiğim günlerde çok araştırma yaptım birçok program denedim içerisinde 3d hareketler , effectler bulunan progrramlar buldum denedim denedim denedim ve bu senin logo hazırladım diyerek çıkartmış olduğun çalışmalar çıktı...
  7. A

Buda benim bir çalışmam herkez baksın bakalım

YakiŞikli OlmuŞ Kutlarim...
  8. A

Logo hangi programda yapılmalı

Logo Tasarımında Programın Vektörel olması yeterli adının önemi yoktur. yıllardır hangi program daha iyi diye tartışmalar süregelmiştir ancak bilinmelidir ki "en iyi yol bildiğin yoldur" uzakta olsa :) hangi prıgram kime daha kullanışlı geliyorsa en iyi program onun için odur. şunu tanımam bunu...
  9. A

ik logom nasıl olmuş yorum istiyorumm

geneline perspektif vermen güzel ancak gereksiz bevel efecti vermişsin birde unutma logo tasarımında en kullanışlı stil vektöreldir ben bu logonun büyütülmesi ile ilgili sorun yaşayacağını düşünüyorum bunlarıda göz önünde bulundurman gerekli logo tasarımı yaparken ilk önce vektörel olarak...
  10. A

logo çizen arkadaşlar dikkat edin yoksa !...

antalya sebzeyi araştırırsanız webden bende elma figürü ile bir logo hazırladım acaba odamı appel den çalıntı acaba çok merak ediyorum. (Yoksa ben hırsızmıyım? ha !) buna sadece gülünür arkadaşlar ufak bir benzerlik var oda ikisininde elma olması ne yani biz şimdi elma figürü kullanarak logo...
Yukarı Alt