ajansaplus tarafından yazılan mesajlar

1. ajansaplus

İş Arıyorum... (Grafiker)

Muğla/Milas'ta ajans deneyimi olan grafiker personel arıyoruz. Kalacak Ev tahsis edilecektir. Web sitesinden fimamızı inceleyebilirsiniz . DÜşünürseniz Portfolyonuzu ik@ajansaplus.com adresine gönderiniz
  2. ajansaplus

Ajans Deneyimi Olan Grafiker Aranıyor

İlanımız güncel olup portfolyonuzu ik@ajansaplus.com adresine mail atmanız ilan olunur
  3. ajansaplus

Başıma İş Açmak İstiyorum!! (0212)

Muğla/Milas'ta ajans deneyimi olan grafiker alınacaktır. Portfolyonuzu ik@ajansaplus.com adresine göndermeniz rica olunur. Kalacak Ev + SSK + Yemek vs... tahsis edilecektir.
  4. ajansaplus

grafik tasarım işi arıyorum / manavgat

Mail adresinize detaylı bilgilendirme sunulmuştur. Lütfen mail ulaşmazsa ik@ajansaplus.com adresinden dönüş yapınız.
  5. ajansaplus

İş Arıyorum ( İZMİR )

Portfolyonuzu ik@ajansaplus.com adresine gönderebilirmisiniz. Muğla-Milas'ta ajans deneyimi olan bay/bayan grafiker arıyoruz. Kalacak ev + SSK tahsis edilecektir. Firma hakkında web adresimizi ziyaret etmeniz rica olunur.
  6. ajansaplus

Grafik Tasarım ve Fotoğraf Alanı Bünyesinde İş Arıyorum (ANTALYA)

Tavsiye : Hiçbir işveren bu denli uzun makale yazılarını okumaz. Çok incelik bazen sıkıcıdır Örnek : " herkese teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. vs" Ama içindeki azme ve samimiyetine inanıyorum. Çok samimi ve sıcak bir mesaj yazmışsın. Antalya firması olsak şans vermek isterdik...
  7. ajansaplus

Grafik tasarım veya dizgide çalışmak istiyorum

Merhabalar. ik@ajansaplus.com adresine cv yollayabilirmisiniz. Kalacak Ev + SSK + Yemek vs. mevcuttur. Web adresimizden detaylı inceleyebilirsiniz.
  8. ajansaplus

İş Arıyorum... (Grafiker)

Merhabalar. ik@ajansaplus.com adresine cv yollayabilirmisiniz. Kalacak Ev + SSK + Yemek vs. mevcuttur. Web adresimizden detaylı inceleyebilirsiniz.
  9. ajansaplus

Ajans Deneyimli Grafiker Tasarımcı

10. ajansaplus

izmirde grafik tasarımcı olarak iş arıyorum

11. ajansaplus

Bodruma 50km, Havaalanına 15km mesafede bulunan Muğla-Milas'ta; 30 yaşını aşmamış Medeni durumu bekar olan bay veya bayan grafiker arıyoruz. İlgilenen kişiler, Corel, Photoshop vb.grafik programlarını etkin kullanabilmesi ve imaj çalışmalarında etkileyici tasarımlar sunması gerekmektedir...
  12. ajansaplus

İlanın Aciliyeti Söz Konusudur ! Bodruma 50km, Havaalanına 15km mesafede bulunan Muğla-Milas'ta; 30 yaşını aşmamış Medeni durumu bekar olan bay veya bayan grafiker arıyoruz. İlgilenen kişiler, corel, photoshop gibi grafik programlarını etkin ve hızlı olarak kullanabilmesi ve imaj...
  13. ajansaplus

Tam zamanlı grafik tasarım işi arıyorum.

Selamlar. Ajans APlus Güney Ege'de markalaşmaya devam ediyor. Buna ortak olmak istersen seni ekibimizde görmek isteriz. ik@ajansaplus.com cv ve çalışma örneklerinizi ulaştırınız. Maaş+SSK+Kalacak Yer+Yemek standarttır
  14. ajansaplus

Grafiker (İzmir)

Selamlar. Ajans APlus Güney Ege'de markalaşmaya devam ediyor. Buna ortak olmak istersen seni ekibimizde görmek isteriz. ik@ajansaplus.com cv ve çalışma örneklerinizi ulaştırınız. Maaş+SSK+Kalacak Yer+Yemek standarttı
  15. ajansaplus

Ajans Deneyimi Olan Grafiker Aranıyor • Muğla / Milas

İlanımız güncelliğini korumaktadır.
Yukarı Alt