akgulrafet tarafından yazılan mesajlar

1. A

Kurban bayramı için ımages lazım

yani kurbanlık resim aramanızı buradan arkadaşlara lütufta bulunmanız biraz komiğime gitti. selametle:)
  2. A

süpper kartvizit yorum yapmadan gitmeyeceksin

mesajının başlığını ilk gördüğümde daha önce hiç karşılaşmadığım bir kartvizitle karşılaşacağıma inanmıştım ancak. baktığımda tam bir faiyasko yaşadım. hatalar ı ile düzeni ile baştan silme kartvizit yerine herşeye benzemiş diyorum. eğer not verecek olsa idim 10 üzerinde 2 der işin içinden...
  3. A

arkadaşlar bakarmısınız!

yani açtığım firmaya acil logo ihtiyacım var aykadaşlar; M&R TANITIM Grafik, Tasarım, Reklamcılık, Gazetecilik, Yayıncılık ve Matbaa Hizmetleri
  4. A

takvim çalışması

fatih bey son zamanlarda görmüş olduğum en olumlu çalışmalardan birine imza atmışsınız. öncelikle tebrikler. ancak emine hanımın dediği gibi slogan yada firmanın belirlediği güzel bir söz kullanılması gerekir. İnce ayrıntıdır. başarılarınızın devamını dilerim.
  5. A

Sürücü Kursu İçin 3 Farklı Kartvizit

Burada tüm arkadaşlarım beyenmiş ancak şunu ifade etmekte faide görüyorum. diğer katvizit örneklerine çok benziyor. 3 şık arasından seçilecek bir kartvizit aranırsa oelbette 3. sü diyorum. çalışmlarınız da bir arkadaş tavsiyesi biraz daha yaratıclığa önem verirseniz daha güzel olur umarım...
  6. A

kutlama afısı =)

arka renkler biraz daha dikkatle seçilmiş olsa idi gerçekten daha başka bir anlam katacaktı. emeğinize sağlık efendim başka çalışmalarda bekliyoruz sizlerden.
  7. A

logo istekleriniz

yani açtığım firmaya acil logo ihtiyacım var aykadaşlar; M&R TANITIM Grafik, Tasarım, Reklamcılık, Gazetecilik, Yayıncılık ve Matbaa Hizmetleri
Yukarı Alt