Ali Karakan tarafından yazılan mesajlar

1. Ali Karakan

G.i.b yarışmasına katıldığım afiş

okları ve resimleri takip ederek zor olsa da anlatılmak isteneni anladım ama afiş dediğinde etkileyici bir cümle ile ve sade bir tasarımla bir bakışta anlatılanı sezmeli insanlar.
  2. Ali Karakan

en son afis tasarimim (kendim icin)

Çok güzel olmuş, elinize sağlık! Herhalde fotosohpta yaptınız?
  3. Ali Karakan

Söyle alevli bi döner yaptim.

Afişin güzel olmuş, kemalix. Tok insanı bile acıktırır.
  4. Ali Karakan

amatör i pod çalışmam..biaz karmaşık ama lütfen yorum

i-poddan ziyade insan ve hayvan figürleri ön planda olmuş.
  5. Ali Karakan

afiş tasarımı örnekleri

Bir film gösterisi için afiş yarışmasına bu afişle katılmıştım ama sonuç çıkmadı. En kısa zamanında yükleyeceğim Bu afişimi, Türkçe sınıfım için yapmıştım. Yorumlarınızı ve sınıfım için tavsiyelerinizi bekliyorum. Farklı çalışmalarım gelecek inşallah
  6. Ali Karakan

afiş

Arkadaşlar Türkçe sınıfım için bir afiş yapmıştım. Yorumlarınızı bekliyorum:confused:
  7. Ali Karakan

bir konser için

bir konser için çok sade, ayrıca slogan basit, çarpıcı değil. müziği keşfetmek, deyimi biz bu işte acemiyiz, yeni yeni bu işi öğreniyoruz düşüncesini uyandırıyor bende.
  8. Ali Karakan

sizce olmuşmu?

olmamış kardeş yapılan her şey sırıtıyor
  9. Ali Karakan

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

ıkmn 20 kardeş, bu işi öğrencem dediysen Allah karşına çok güzel imkanlar çıkaracaktır ama sen de azimle öğrenmeye başlamalısın ve yılmamalısın. Paran varsa kurs da tavsiye ederim ama ben corel drawı öğrenmek için bir kursa para vermedi, gecelerimi verdim. Allah yardımcın olsun kardeş. Nt...
  10. Ali Karakan

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

ıkmn26 kardeş, ben Konyalıyım ve Türkçe öğretmeniyim. Yaklaşık 2 yıldır grafikerlik programı olan corel drawla ilgileniyorum. Bu programı öğrenmek için çok gece ikilere üçlere kadar yatmadım, öncelikle bir eğitim cd'si aldım. Geceleri evde ondan coreli öğrendim. Gündüzleri okulda çalışıyorum...
  11. Ali Karakan

60 dan fazla photoshop dersi (Türkçe ve resimli anlatım)

burak kardeş, açılan sayfada free yazısısnı göremedim. üye olmak mı gerekiyor özür 'gerekiyor'
  12. Ali Karakan

Resimlerinize sis ekleme ( resimli anlatım )

teşekkürler, fotoşopu yeni öğrenen biriyim, böyle anlatımlar güzel oluyor.
  13. Ali Karakan

Benden Birkaç Çalışmalarım ;)

yeni olmanıza rağmen güzel
  14. Ali Karakan

filtreler/artistic

Ömer Bey yararlı bilgiler için teşekkürler ama bunları birer örnekle anlatırsanız daha iyi olur.
  15. Ali Karakan

serbest çalışma bi göz atın

Güzel bir çalışma kardeşim. Arkadaşlara katılıyorum. Ben de Afyon'dayım, bu işin eğitimini yapan usta yerler yok, tasarımlarınızı anlatırsanız sevindirik oluruz
Yukarı Alt