almetyus tarafından yazılan mesajlar

1. A

Proje Bazlı Serbest İş Arıyorum

Merhaba Damla Hanım, İletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine yollayabilirseniz görüşmek isterim. İyi günler ...
  2. A

Yaşım 16 Web Tasarımcısıyım İş arıyorum freelance

Merhaba Divana, iletişim adresini almetyus@gmail.com adresine yollayabilirsen, freelance olarak görüşmek isterim. Eğitim hayatında başarılar dilerim. İyi günler ...
  3. A

(İst. Anadolu yakası)Grafikerim iş arıyorum

Merhaba Ünal Bey, iletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine yollayabilirseniz, görüşmek isteriz. Proje kapsamında çalışacak kişiye ihtiyacımız var. Bu projeler kısa süreli fakat devamlı oluyo. Yani her ay oluyo ama 2-3 günde bitiyo. Başka bir iş yaparken de ek olarak boş vakitlerinizde...
  4. A

avrupa yakasında iş arıyorum!!!!

Merhaba Ceren Hanım, iletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine yollayabilirseniz, görüşmek isteriz. Proje kapsamında çalışacak kişiye ihtiyacımız var. Bu projeler kısa süreli fakat devamlı oluyo. Yani her ay oluyo ama 2-3 günde bitiyo. Başka bir iş yaparken de ek olarak boş...
  5. A

yeni mezun grafiker....

Merhaba Selda Hanım, iletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine atarsanız görüşmek isterim. Biz Avcılardayız. İyi günler ...
  6. A

Matbaa (Grafiker) İş Arıyorum!

Merhaba iletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine yollayabilirseniz, görüşmeek isterim. İyi günler ...
  7. A

Web sitesi yapılır

Merhaba, web sitesi değil ama photoshop üzerine çalışmak isterseniz almetyus@gmail.com adresine iletişim bilgilerini yazabilirsiniz.
  8. A

grafikerim iş arıyorum

Merhaba , iletişim bilgilerinizi almetyus@gmail.com adresine yollayabilirseniz, görüşmek isterim.
Yukarı Alt