almilasaliha tarafından yazılan mesajlar

1. A

iyi akşamlar murat bey ben linki indiremiyorum sanırım zamanı geçmiş sizden ricam linki mesaj...

iyi akşamlar murat bey ben linki indiremiyorum sanırım zamanı geçmiş sizden ricam linki mesaj olarak gönderirmisiniz. kusura bakmayım forumu yeni kullanmaya başladım. en kısa zamanda gönderirsiniz mammun olurum iyi günler.
  2. A

iyi akşamlar diliyorum foruma yeniüye oldum normalde nakış öğretmenliği mezunuyum bu konuyla...

iyi akşamlar diliyorum foruma yeniüye oldum normalde nakış öğretmenliği mezunuyum bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmak istiyorum. nereden başlanır proğramlar nasıldır birçok alanda kendimi daha fazla yetiştirmek istiyorum. ve bu konuda bilgi sahibisiniz sanırım bana biraz yardımcı olursanız çok...
  3. A

verilmeyeni veriyom

elvan hanım linki çamıyorum sanırım bir sorun var mümkünse yeniden yükleme yaparmısınız.
  4. A

E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

iyi günler diliyorum. ben nasıl öğretmenliği mezunuyum tasarımla ilgili bilgi edinmek amacıyla proğramı incelemek istedim ama link çalışmıyor bu konuda yardımcı olursanız teşekkür ederim.
Yukarı Alt