antilimit tarafından yazılan mesajlar

1. A

WEB GRAFİKER istanbul avrupa

merhaba cv'nizi osman@objektifproduksiyon.com adresine mail atabilirseniz size geri dönüş sağlanacaktır.
  2. A

Grafik ve Web Arayüz Tasarımcısı (istanbul)

merhaba, cv'nizi osman@objektifproduksiyon.com adresine gönderirseniz sizinle irtibata geçebiliriz. @107EkremKose
  3. A

grafikerim iş arıyorum

osman@objektifproduksiyon.com adresine cvnizi gönderebilirsiniz. grafik ve web arayüz tasarımı yapabilirmisiniz ?
  4. A

İş Arıyorım, Askerden Yeni Geldim. Reklam Ajansı veya Matbaa

istanbul şişili perpa ticaret merkezindeki ofisimize grafiker arkadas arıyoruz. osman@objektifproduksiyon.com adresine cvni mail atabilir 536 528 54 01 telefon numarasından ulasabilirsin.
  5. A

Tecrübeli tasarimci grafikerim (avrupa yakasi)

istanbul şişili perpa ticaret merkezindeki ofisimize grafiker arkadas arıyoruz. osman@objektifproduksiyon.com adresine cvni mail atabilir 536 528 54 01 telefon numarasından ulasabilirsin.
  6. A

Tecrübeli grafikerim (ist avrupa yakasi) iyi bir firma bulursam çalişmayi düşünüyoru

7. A

tam zamanlı grafikerim - işi arıyorum

8. A

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

ilk logo güzel olmuş..çubuktaki degrade kalkarsa daha iyi olur gibi..
Yukarı Alt