Arsenal tarafından yazılan mesajlar

1. Arsenal

Text Hizalama Hakkında Tabs

Merhaba arkadaşlar illustrator'de yazıları hizalamak nasıl oluyor ? :allalla: Örneğin: Aşağıdaki resimde olduğu gibi : noktalama işaretlerini alt alta nasıl hizalayabiliriz. :grafikerler:
  2. Arsenal

Acil Beyaz Ofset'e Grafiker Aranıyor İstanbul

Uzun yıllardır sektörde olan ve yeni iş yerine taşınan ajansımıza grafiker alınacaktır. En az 2 yıl grafik sektöründe tecrübesi olan tasarımcı arkadaşlar aşağıdaki irtibat numarasından bize ulaşabilirler. Bay veya Bayan grafikerler başvurabilirler. :s8: Yer: İstanbul Anadolu Yakası Maltepe...
  3. Arsenal

Evcil Hayvan Formu açıcam Yardım Lütfen

Merhaba Arkadaşlar yeni bir forum sitesi açıcam.Evcil Hayvan ve bakımları ile alakalı olarak. Ücretli ve ya ücretsiz nerden alabilirim forum templatlerini ve kodu dahil ? Bütçem 100-150 tl arası.) Domain ve Hostingi aldım sıra forum template'de.:grafikerler:
  4. Arsenal

illustratorde Package ( Export Yapmak )

Cemal Bey, scripti yükledim menüde çıkıyor fakat resimdeki gibi bir hata veriyor daha öncesinde bir işlem yapmamız mı gerekiyor ?
  5. Arsenal

illustratorde Package ( Export Yapmak )

Merhaba arkadaşlar indesignde package özelliği var yani çalışmayı bir klasörde topluyor peki illustrator cs5'de bu özellik nerde ? :s8:
  6. Arsenal

Boş zamanımda yaptığım bir çalışma

Arkadaşlar dün gece boş zamanımda yaptığım bir çalışma program : ps cs 5 yapım süresi : 45 dk. ;)
  7. Arsenal

başlık bulamadım :)

Adı : Black Angel Girl olsun :)) Düşünce güzel ama Tasarıma gelince iyi değil çok amatörce duruyor. :)
  8. Arsenal

Samsung F480 çizimim

Merhaba arkadaşlar Corel'de Samsung F480 cep telefonunu çizdim ;) Ürünün gerçek resmi : Çizdiğim ürün :
  9. Arsenal

Banyo Aksesuar Cepli Dosya Çalışması

:D Görüş ve önerilerinizi bekliyorum
  10. Arsenal

Son çalışmalarım. (taylan özgür çalışkan)

Harika olmuşlar ellerine sağlık..D
  11. Arsenal

ilk çalışmam kalem :P

Aferin iyi yapmışsın :)
Yukarı Alt