Arzu ULUIRMAK tarafından yazılan mesajlar

1. Arzu ULUIRMAK

Amatör işi bir logo :D

@cihat.. Öncelikle ağırbaşlı tavrınız ve ne anlatmaya çalıştığımı anladığınız için teşekkürederim. Herşeyi ben bilirim edasıyla bu meslekte başarılı olunamıyor malesef. Ben 15 yıllık deneyimimle hala eksiklerimi göremeye çalışıyorum. Tabiki size önerilerde bulunabilirim. Dünyaca ünlü...
  2. Arzu ULUIRMAK

@muge sayar Bu cümleye sadece gülerim :)
  3. Arzu ULUIRMAK

Bu bir logo değil, eleştri yapacağım şurasını düzelt diyeceğim fakat hiçbir yeri doğru değil, bu işi meslek edinmekmi istiyorsunuz ya da hoby için mi yapıyorsunuz bilemiyorum fakat her iki durum içinde şöyle bir kafanızı kaldırıp etrafa bakmanızı biraz inceleme araştırma yapmanızı, logo ve...
  4. Arzu ULUIRMAK

Grafik Tasarımcı Aranıyor....

Ajansın sahibi arkadaşım, benim çalışmamı çok istedi bende gelemem freelance yapayım dedim o şekilde yürümez dedi. İşi koordine edecek bir arkadaş arıyor. Kendisine kefilim, çok iyidir, yanında başlayacak arkadaş yaşadı :) Bu ilanın yanısıra, pazarlamacı, müşteri temsilcisi ve endüstriyel...
  5. Arzu ULUIRMAK

Grafik Tasarımcı Aranıyor....

Ulusal ve uluslar arası seçkin markalara hizmet verecek yeni bir reklam ajansı bünyesinde; Aranan Nitelikler : Alanında Deneyimli, Freehand, Photoshop, Indesign, Illustrator, C.Draw,.. vb. programları ileri düzeyde ve tercihen 3D Max, Rhineceros 3D, Autocad, Vray gibi programları iyi...
  6. Arzu ULUIRMAK

1 ayda grafiker yetistirilir garantili

Bende bir ayda mühendis yetiştiriyorum. Buyrun gelin.... Tek kelime ile Sizi "K I N I Y O R U M"
  7. Arzu ULUIRMAK

100.YIL EML mezuniyet gecesi davetiyesi

Okul logosuna uygun renklerle çalışsanız daha hoş durabilir. Göz yoruyor. Fontlarıda gözden geçirmelisiniz.
  8. Arzu ULUIRMAK

...:: ACİL YARDIM - Yazıyı Alta Almak ::....

@mak Belliki türkçe karakter sıkıntısı yaşıyorsunuz. Word programında kullandığınız font ile quark ta kullandığınız font aynı olsun. Türkçe font kullanın. Eğer yine çözemezseniz yazıyı önce ilistratore yada indesign a atın oradan tekrar quark a kopyalayın. Ben işin içinden çıkamadığımda...
  9. Arzu ULUIRMAK

Burçlar ve Özellikleri

Ben burçlara çok inanmam aslında ama yinede ilgilenen çok kişi olduğunu düşünerek paylaştım.
  10. Arzu ULUIRMAK

Burçlar ve Özellikleri

Koç Burcu (21 Mart - 19 Nisan) Zodyak’ın ilk burcu Koç’tur. Enerjik ve hareketli yapıları ile dikkat çekerler. Egoları çok gelişmiştir. Hatalarını kabul etmezler ve bencil davranışlar sergilerler. Koç burçları çok pratiktirler. Hayatlarına canlılıklarıyla ve girişimcilikleriyle yön verirler...
  11. Arzu ULUIRMAK

İstanbulda lazer epilasyon yapan merkezler

BEYKOZ LAZER EPİLASYON MERKEZİ BEYKOZ Lazer Epilasyon Beykoz Beykoz lazer Beykozda lazer epilasyon Merkezi lazer epilasyon Merkezi Beykoz lazer epilasyon Merkezleri İl : İstanbul (Anadolu) MİRA ESTETİK Lazer Epilasyon Ataşehir Lazer epilasyon Oxy Terapi D.R Murad Cilt Bakımı Cilt yenileme...
  12. Arzu ULUIRMAK

İstanbulda lazer epilasyon yapan merkezler

İstanbulda lazer epilasyon yapan merkezler Şişli Beauty Life Lazer Epilasyon Şişli Bayan lazer epilasyon Kampanyaları , Erkek lazer Epilasyonu Bölgesel İncelme,Zayıflama, Kavitasyon, İpek kirpik, protez tırnak İl : İstanbul (Avrupa) BAKIRKÖY LAZER EPİLASYON MERKEZİ Lazer Epilasyon...
  13. Arzu ULUIRMAK

Bu nasıl yapılır? Photoshopta.

Fliter / stylize menüsünden deneyin...
  14. Arzu ULUIRMAK

Ürün Konsepti Nedemek?

Konsept dilimize fransızcadan geçmiş bir kelimedir Anlamı kavram demektirKonseptualizm ise kavramcılık demektir Örneğin bu olayın konsepti nedir? denildiğinde onun anlamı, ne demek istendiği gibi detaylar akla gelmektedir. Bir zamana,bir döneme hitab edecek olan ürün(ticari anlamda) .Yani...
  15. Arzu ULUIRMAK

Kütahyada deprem

Kütahya'nın Simav ilçesinde meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki deprem, İstanbul, Ankara, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Yalova, Afyonkarahisar, Eskişehir ve Afyonkarahisar'da da hissedildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, saat...
Yukarı Alt