asdasd tarafından yazılan mesajlar

1. A

ByTasarimci Ücretsiz Photoshop Paketi V.1

Arkdaşım sAoslın Herşey Gönlünce olsun Paylaşımların biz olmadan olmasın =)
  2. A

Küp blok tasarımım...

Paylaşımın için teşkkür ederim cok güxEL
  3. A

İşte İzlerken Eylenceginiz Bir Ders :) Der bana aitir

--- Lütfen İndirin --- Bu Aşağıdaki Koduda Unutmayın Videoda Bahsedicem zayten :) ;) ___________________________________________________ _________________________________________________________ Bu da Beraber Yaptımmız Dersin Sonuçu Yani Çalışamamız...
  4. A

Flash İmlecin Degiştirme

:) hhee ok € birdakıne görel işlem yaparım
  5. A

aşkıma logo

Emege SAygı Cok Güzel Arkdaşım Yardımcı olurum ben
  6. A

Flash İmlecin Degiştirme

İyi günler arkadaşlar. Bu dersimizde mouse yerine kullanacağımız bir objeyi kullanmayı öğreneceğiz. Objemizi ister kendimiz çizelim istersek de File>import>import to stage ile import edelim. Ben import ettiğimizi düşünerek anlatıyorum. Import ettiğimiz resim seçili haldeyken F8 tuşuna basıyoruz...
  7. A

Flashta Sağ menü

Bu dersimizde A.S. 2.0 ile sağ tuş menüsünü değiştirmeyi öğreneceğiz. Yeni bir Flash dosyası açın ve layer da frame'inize aşağıdaki kod ekleyin. function webadresi() { getURL("http://www.flasharsivi.com", "_blank"); } MENU = new ContextMenu(); MENU.hideBuiltInItems(); Functioned = new...
  8. A

Dışarıdan Resim Swf Çağırma

Yapmamız gereken sadece 1.frame'e şu kodları eklemek; var yukle:Loader = new Loader(); var resim:URLRequest = new URLRequest("flashArsivi.gif"); yukle.load(resim); addChild(yukle); Burda dikkat etmeniz gerekenler, kırmızı ile belirtilenlerin aynı adda olması ve yine koyu mavi ile...
  9. A

selam ben geldim

:) ;; Adım Ayhan Soyadımın önemi yok :) Flash . Asp . html . web Tasrımı . grafiker . Uzmananlık alanlarım her neyse :D Bu Site Yanlız Hisetmek İstemiorum Arkdaiım Ola Bilecek Biri Varmı
  10. A

Yazı Rengini Degiştirme

<font color="#7d7d7d">yazınızda buraya</Font> bukadr
  11. A

Xml İle Flasha Resim Çekme

Teşkkürler :)
  12. A

flashtan gif yardım

al bens enın için gif yaptım ayrıca trafsforam yaptım http://img110.imageshack.us/img110/561/964copymu6.gif
  13. A

flashtan gif yardım

arkdaşım yardımcı olurum
  14. A

ilk calısmalarımdan bir tane daha :)

Aykadaşım Ben Fewnerliyim :) :D :D Arkdşaım Benım Takımım Arımı Yapmam ben Cok Güzel Arkdaşım
  15. A

Kendi halinde...

Öğrenirsin Dostum Güzel Yaparsın se n :)
Yukarı Alt