Aslı ASLAN tarafından yazılan mesajlar

1. Aslı ASLAN

Grafikerler.org Toolbar

Adminim Ellerine sağlık..
  2. Aslı ASLAN

2 Adet Davetiye tasarımı Umarım Beğenirsiniz

süper olmuş ömer.. seninde bu siteye üye olduğunu bimliyordum..biz bunun bizim ustanın davetiyesi olarak bastık gazete kağıdına değil ama selefonla falan harika oldu..
  3. Aslı ASLAN

Mesleğe nasil başladiniz ?

walla karambole başladım.. Üniversiteye giderken bir ajansta çalışıyordum.. İşi yapan bir abim vardı.. Çok merak ediyordum. Birgün sordum nasıl yapıyorsun diye bana verdiği cevap çok acımazısdı : "Sen kafasızsın yapamazsın" bu benim hem yıktı hemde tetikledi. Şimdi bir mataada çalışıyorum. Çok...
  4. Aslı ASLAN

Su altında ilginç bir lokanta

böyle bir cafeye sahip olmak müthiş olurdu.. :)
  5. Aslı ASLAN

Sevdiğinizi Söyleyerek Kaybedin...

kesinlikle katılıyorum Karşılık Bulsan da yanarsın Bulmasan da yanarsın
  6. Aslı ASLAN

Buyrun BAKALIM.... :)))))

benden daha gaddar olanları da varmışş.. evet arkadaşlar bu kadar mı ALDATANLARDAN DA YORUM GELSE DAHA İLGİNÇ OLUR BENCE :)
  7. Aslı ASLAN

Buyrun BAKALIM.... :)))))

Evet arkadaşlar... Kız arkadaşınız, Erkek Arkadaşınız Kocanız , yada Karınızın cep telefonunda onun eski sevgilisinin (Ve onu gerekten eskiden çok sevdiğini değer verdiğini bildiğiniz birinin) mesajlarını buldunuz.. Sonra Araştırdınız, soruturdunuz onu hala unutamadığını e görüştüklerini...
  8. Aslı ASLAN

ilginç tasarımlar ...

ceddindedene katılıyorum tuvalet kağıdı tasarımı çok hoş olmuş bence :))))
  9. Aslı ASLAN

el yazısı fontları

Allah Razı Olsun sabahtan beri arıyorum bulamadım SÜPEEERSİNN ellerine ve emeğine sağlık :)
  10. Aslı ASLAN

en çok dinlenen müzik tarZı

TÜRKÜ Her yöreye ait olabilir türkülerde kullanılan sade ama anlamlı kelimeler hiçbir şarkıda yok maalesefff
  11. Aslı ASLAN

Var mısın? Yok musun?

ALmiiimm (Pardon :)) Vermiiim Peki alttaki benimle Robbie Williams Konserine gelmek istermi Canlı Canlı "Feel" Organizasyon sana ait tabiki :)
  12. Aslı ASLAN

Yoğun Katılım Bekliyorum..

Hayat bize hepimizin de bilmdiği gibi çoğu zaman adil davranmıyorr.. O yüzden basen yaptıklarımız bazen de yapamadıklarımız vicdanımızı durmadan didikler.. :( Yok olduğunu iddia edenler mutlaka olacaktır. Ama ben kesinlikle inanmıyorum olmadığına... Yaptığınızdan ya da yapamadığınızdan ...
  13. Aslı ASLAN

Yüksek kalitede gıda resimleri

Adminime yakışır bir paylaşım olmuş.. Ellerine sağlık.. ;)
  14. Aslı ASLAN

Halı Tasarımları

Walla bende genelde geometrik desenler sevdiğim için.. bence hepsi çok güzel olmuşşş.. kesinlikle... eline sağlık
  15. Aslı ASLAN

Bir erkek neyi Bekler!!!

:):Dburda daha çok bekler kısmı hariç diğer hiçbir kısmın manası yok bence BÖYLE BİRİNİ BULURSANIZ BANADA HABER VERİN.. ok:?? arayanlara allah sabır versin
Yukarı Alt