aslimo tarafından yazılan mesajlar

1. aslimo

çizim vektörler

teşekkürler
  2. aslimo

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

bahsettiğinizi biliyordum yani düşük formatla kaydedilebileceğini eksik cümle kurmuşum yanlış anlaşılmış.ben, program bende yok demek istedim.yani illustratör programım yok dolayısıyla dosyayı açıp o şekilde kayıt edemiyorum. bazı eps dosyaları vectörel olarak açılırken bazıları açılmıyor ve...
  3. aslimo

Pürüzsüz cilt (makyaj) ( resimli anlatim )

çok güzel ve faydalı paylaşım için teşekkürler bende denedim ama resmin kalitesinden olsa gerek burdaki kadar iyi bir etki vermedi.
  4. aslimo

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

öyleyse ben birtane sorayım .illustratorde veya başka bir programda (vectörel olarak) kaydedilmiş eps formatlı bir dosyayı corelde bazılarını açarken bazılarını açamıyorum.yada bazı ai dosyalarını hoş onu açıkladılar düşük formatlı kaydedilmesi gerekiyormuş ama programda yok yapamıyorum...
  5. aslimo

T-Shirt Design Kit - Complete package

teşekkürler aydınlattığın için bu arada sanırım sitede değişiklikler olmuş güzelmi olmuş bakalım diğer haline yeni alışmıştım daha bunada alışırız heralde çok güzel site paylaşımlar herşey.eskiden derslerin yardımcı kitapları vardı burasıda işimizin yardımcı kitabı oldu benim için çok...
  6. aslimo

T-Shirt Design Kit - Complete package

paylaşım için saol beni aydınlatabilirmisiniz ben bunları indiremiyorum free dedikten sonra download penceresi değilde upload penceresi açılıyor benmi yanlışlık yapıyorum acaba ?
  7. aslimo

Sign of Love (Vector Banners) nicee

arkadaşım teşekkürler fakat upload penceresi açılıyor nasıl indireceğim
  8. aslimo

Birbirinden Güzel corel clipart ları

teşekkürler ama ben kaydedemiyorum nedense ?
Yukarı Alt