asll tarafından yazılan mesajlar

1. asll

Merhaba ben accurate yi öğrenmek istiyorum ama bursada bununla alakalı bir kurs bulamıyorum...

Merhaba ben accurate yi öğrenmek istiyorum ama bursada bununla alakalı bir kurs bulamıyorum sanırım sende bursadasın bana bu konuda yardmcı olursan sevinirm.
  2. asll

Accurate 4 te resim işleme

@exorcims teşekkür ederim ben bu sitede yeniyim siteden tam anlamıyla nasıl verim alabilirim resimli olarak anlatılan bölüm varmı acaba
  3. asll

@kacakesmer ilginiz için teşekkür ederim.benim istediğim en basit hatlarla programı öğrenmek.yani program hakkında pek bilgim yok en basiti ' sargı nasıl yapılır' gibi.Numune makinasında nakış işliyorum ama desen olarak bi bilgim yok.burda nasıl anlatılır bilmiyorum ama yardımcı olursanız...
  4. asll

merhaba

teşekkür ederim ilginiz için.
  5. asll

merhaba

selam arkadaşlar, sitede henüz yeniyim accurate 4 konusunda kendimi geliştirmek istiyodum ama burada daha fazlasını bulacağım sanırım.Aslında sitede tam anlamıyla gezinemedim ama gezindiğm kadarıyla süper olmuş hazırlayan herkese teşekkür:) sanırım bu siteye daha fazla vakit ayırmalıyım
  6. asll

slm arkadaşlar ben accurate 4 programını öğrenmek istiyorum.Çalıştığım firmada program var ama kullanan yok bana yön verecek notlar arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim:)
Yukarı Alt