aspirin_00 tarafından yazılan mesajlar

1. aspirin_00

330 adet seçkin font

tşk ederim eline sağlık
  2. aspirin_00

araç içi multimedya sistemleri katalog çalışması

baskıya ben karışmıyorum sadece tasarlıyorum işimi teslim edip ücretimi alıyorum. matbaalara da sorarım sağol
  3. aspirin_00

dikkat etmemişim a4 yatay sayfa ebatı 21x21 yapmayı düşünüyorum açık hali 21x42 olacak buna karar verdim a4 çok büyük geldi yarısı çok küçük geldi sayfa ebatları olarak
  4. aspirin_00

güzel olmuş eline sağlık ebatlar 21x42 mi benimde 4 tane broşür tasarlamam gerekte ürün tanıtımı olacak
  5. aspirin_00

dergi iç tasarımım ne kadar eder ?

aklımdaki fiyat sayfa fiyatı 10-15 tl arası civarında 4 yaprak 80-120 tl civarında ebatları konusunda hala düşünmekteyim ürünleri nasıl uygun olarak tanıtırım.
  6. aspirin_00

broşür fiyatları ortalama nedir ?

ebat konusunda bir fikriniz var mı yemek ve ürün (mamül) tanıtımı için
  7. aspirin_00

broşür fiyatları ortalama nedir ?

sayfada bir çok çalışmalara baktım fiyat araştırması yaptım ortalama bir fiyat bulamadım işin özü elimde 4 tane farklı firmanın broşür tasarımı yapılacak (süt ürünleri -yağ, peynir- , yemek firması vss) her firma için en az 4 yada 6 (8 sayfa yada 12)yapraklı broşür tasarlanması gerekiyormuş...
  8. aspirin_00

haklısın hüseyin yoğunluktan ben bile ne yaptığımı bilemedim.
  9. aspirin_00

tşk ederim gürhan 400 tl bana da az gelmişti. Derginin çıkış sürelerini bilmiyorum. freelancer olarak aldım işi
  10. aspirin_00

http://www.fsahinoglu.com/portfolyo/hemofili.jpg hemofili derneği için tasarladığım dergi iç tasarımları 52 sayfa civarı olacak , içerik karışık olarak jpg ledim. bana denilen fiyat 400 tl
  11. aspirin_00

beton firması katalog çalışması

daha ne denebilir ki çok güzel olmuş eline sağlık
  12. aspirin_00

İndesign'da Yeni Döküman Oluşturma - Video Anlatım ..

merhabalar, indesign yeni başladım sorunum photoshopta hazırladığım dergi tasarımlarını indesign atıp 11 12 puntoluk yazıları indesignde yapmam gerekiyormuş 305 dpi lik phosothop çalışmalarını matbaaya nasıl indesign de hazır hale getirebilrim basım sorunu olmaması için yardımcı olursanız...
  13. aspirin_00

Cinema 4D Realistic Smoke Tutorial

animasyon render saatler alır sanırım.
  14. aspirin_00

Corel Draw Vs İllustrator Farkları Nelerdir ?

Erkan Nehir; arabayı 1 günde çözmek ayrı onu sürmek ayrı meseledir, konuyu sen daha iyi anlamış olsaydın verdiğin örneğin saçma olduğunu anlardın. burası tartışma yeri değil ne kadar açıklayıcı yazmama rağmen at gözlükleri takmış gibi bir fikirde gidiyorsunuz hangi düşünce aleminde...
  15. aspirin_00

Corel Draw Vs İllustrator Farkları Nelerdir ?

@Erkan Nehir Erkan Nehir; ben ne diyorum sen ne yorum yapıyorsun tasarım yapmayı 1 günde öğrendim demiyorum. Algılarında mı problemin var
Yukarı Alt