Atilla Taşkıran tarafından yazılan mesajlar

1. A

kurumsal kimlik çalışması

gene gözükmüyor neden acaba iki sitedende söylenildiği gibi yükledim
  2. A

kurumsal kimlik çalışması

konu: eğlence sektöründe olan bir firmanın kurumsal çalışmaları not: firmanın benle yakından bile alakası yoktur::D telefon ve fax nolarıda sallamadır yorumlarınız için tşkler
  3. A

serbest çalışmalarım

şirketi pek umursamayın eğlence sektörü için seçilmiş bir konu idihttp://rapidshare.de/files/40562029/Antetli2.pdf.html kendisi ile yakından bile alakalı değildir sadece çalışmalar hakkında yorumlar ltf
  4. A

convert to curves

yazı fontunun zaten makinemde olduğunu biliyorum o kadar da bön değilim.Hem o kadar fonttun içerisinde onu aramak samanlıkta iğne aramaya benzer benimse o kadar zamanım yok çok yardımcı olmuşsun sğl.
  5. A

convert to curves

slm buraya yazdığım için özür ama yardıma ihtiyacım var hemde acılen ben daha önceden yazdığım yazıyı convert to curves yapıp ebatını büyütmüştüm ve şimdi yazı fontunu bulamıyorum bunu nasıl bulabilirim yarımlarınız için teşekkürler. coreldraw 11 kullanıyorum
  6. A

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

slm ben daha önceden yazdığım yazıyı convert to curves yapıp oynama yapmıştım şimdi ise yazdığım yazı fontunu bulamıyorum bunu nasıl bulabilirim teşekkürler.
  7. A

Corel Draw 12 Görsel Eğitim Seti 2 CD

paylaşım için teşekkürler buna gercekten ihtiyacım vardı
  8. A

60 dan fazla photoshop dersi (Türkçe ve resimli anlatım)

elinize sağlık şimdi hemen indiriyorum yardımlarınız için teşekkürler. Bende grafikerlik kursunu yeni bitirmiş mesleğe yeni atılmış biri olarak sizlerden alacağım yardımlar için teşekkür ederim şimdiden.
Yukarı Alt