avec tarafından yazılan mesajlar

1. A

Tecrübeli Tasarımcı Grafiker - Yönetici / BURSA

Murat Bey merhaba, Ankara'da çalışmayı düşünür iseniz lütfen iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderiniz. İyi çalışmalar dileriz.. cumalikoktas@gmail.com
  2. A

Iş arıyorum

Merhaba, Süreli yayın yoğunluklu bir iş akışında yer almak isterseniz ve 'Ankara olur' derseniz lütfen CV'nizi aşağıdaki adrese mail olarak gönderiniz. cumalikoktas@gmail.com
  3. A

Ankara'da dergi için grafiker arıyoruz

Merhaba... GOP-Çankaya-ANKARA adresinde bulunan ajansımız bünyesinde çıkarılan sektörel dergi ve gazetenin tasarımlarını yapacak QuarkXPress, photoshop, corel Draw programlarını bilen, tam zamanlı çalışabilecek grafiker arıyoruz. İlgilenen arkadaşların CV'lerini cumalikoktas@gmail.com...
  4. A

Ankarada iş arıyorum Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Mezunu

İlanınınız hala güncel ise CV'inizi cumalikoktas@gmail.com adresine bekliyoruz.
  5. A

grafik tasarım işi arıyorum / manavgat

hasan ankara'ya bekleniyorsun.. ck
  6. A

(İş) Ankara'da Grafik Tasarımcıyım ( Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Mezunu )

Merhaba.. iş ilanınız hala geçerli ise lütfen CV'inizi mail atınız.. şimdiden teşekkürler.. aysunyayincilik@gmail.com
  7. A

Bayan Yardımcı Grafiker - Ankara

GRAFİKER ARIYORUZ... Ankara- Çankaya (GOP)'da bulunan reklam ajansımıza tam gün çalışabilecek grafiker arıyoruz. Süreli yayınlarda deneyimli (dergi, gazete) tercih nedenidir. İlgilenenler CV'lerini cumalikoktas@mynet.com cumalikoktas@gmail.com adresine gönderebilirler. 0312 436...
Yukarı Alt