avniyilmaz tarafından yazılan mesajlar

1. A

Kutu tasarımı

Çok teşekürler sağolasınız
  2. A

Kutu tasarımı

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. yada bilgi alabileceğim bir forum sitesi Şimdiden teşekkürler.
  3. A

Ayakkabı Kutusu Tasarımı - İsmail TOPARLI

Hoş bir çalışma ellerinize sağlık
  4. A

Kutu tasarımı

Merhaba iyi günler aşağıda görülen ölçülerde kutu tasarımı yapacağım. Nasıl olduğunu tam bilmiyorum. Bu konuda yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. 30 * 12.5 * 23.5 cm
  5. A

Ambalaj kutusu ebadlanması

Merhaba arkadaşlar oval bir ürün için ebad hesaplaması nasıl yapılmaktadır. Diktörtgen haricinde şekilli ürünlerin ebadlarının nasıl hesaplandığını öğrenebileceğim bir yer var mıdır? Bu konuda yardımcı olacak arkadaşların yardımlarına ihtiyacım vardır. Şimdiden teşekkürler
  6. A

Karton çanta ve nonwoven çanta tasarımları

Ellerinize sağlık hoş bir çalışma güzel olmuş
  7. A

Bu fontu bilen varmı ?

teşekkürler sağolasın
  8. A

Bu fontu bilen varmı ?

Bu fontu bilen varmı acil yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
  9. A

Ambalaj ebad hesaplaması

Merhaba iyi günler oval ambalaj baskılarında veya şekilli ambalajlarda ürün ebadı nasıl hesaplanıyor :) bu konuda yardımcı olabilecek bir varmıdır.
  10. A

logo çalışması

Bir firma için daha önce yapmış olduğum bir çalışma http://www.imageto.org/gorsel/PzwcL.jpg.html
  11. A

Ototeyp Ambalajı | Sedat Gül

tasarımı gerçekten sade hoş ve güzel olmuş ellerinize sağlık
  12. A

Spor Salonu Broşür I Sedat Gül

çalışmanız hoş olmuş elinize sağlık.
  13. A

Kitap kapağı

Mrb iyi günler. kitap tasarımında sırt payı dışında 1 veya yarım cmlik payın ismi nedir teknik bilgi olarak öğreme ihtiyacı duydum da saygılar.
  14. A

indesigna çağırdığım ai uzantılı dosyaların zeminli gelmesi

@serpilo illistratörde kaydederken düşük rezilasyonda yada kaydeterken backround seçeneği seçili unutmuş olabilirsin.Çünkü indesign çağrıldığında kaydetilen dosya ne şekilde kaydedilse onu görür. Kolay Gelsin. İyi çalışmalar
  15. A

Takvim Çalışmaları

takvim montajı konusunda linke baktım ancak 365 gün sayfalı montaj hk. nasıl montajlanır. Bunun gibi bilgier mevcut değil.Başka nasıl yapabilirim. Bu konuda yardımlarınızı talep ediyorum.. :)
Yukarı Alt