Aydın YAMAN tarafından yazılan mesajlar

1. Aydın YAMAN

2009 - 2010 TAKVİM ve TASARIMLARI ---- BOMBAA

Akif bey, ilk dosyaı indirmek istedim ama hata veriyor, ilgilenirmisiniz?
  2. Aydın YAMAN

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

Haklısınız Üstad'ım Saygılar.
  3. Aydın YAMAN

Sendikalar, dernekler, bizi hiçe sayamayacak kadar büyüyebileceğimiz bir oluşum. 78 kuşağındaki gibi bir güç elde edersek, başarabiliriz. Şu an için bu yada şu dernek veya sendika diyemem, belkide yeni bir oluşuma ihtiyacımız var.
  4. Aydın YAMAN

Üstad'ım kökten çözüm olarak Kanunların yeniden düzenlenmesi gerek. Herkesin yapması gerekense hiyerarşiyi hiçe sayarak hakkını aramak, dilekçeyle, mektupla, maille, gerektiğinde tepkilerini dile getirmek için eylemlere katılarak. Öncelikle emekciler olarak ağacın gövdesini...
  5. Aydın YAMAN

Üstad'ım bütün emek ve iş sektörünü bir ağaca benzetelim, biz bu ağacın sadece bir dalıyız, ancak kökten çözümler üreterek topluma faydalı oluruz. Bunun içinde hepimizin bir olması gerek, istediğimizi elde etmek için birlik olmamız şart. Mesele bizim toprağımıza istediğini işleyen...
  6. Aydın YAMAN

@farukcagla Üstad'ım selam, sorularınıza cevap eklemek istiyorum. 1- Bu tespitler ve şikayetler sadece Konya esnafına özgü değil, insan oğlunun yaşadığı her mekanda var fakat eğitim ve yetiştirilme tarzına göre bi çok şehirde farklılık gösterebiliyor. 2- Vicdan sahibi, gerçekten işine...
  7. Aydın YAMAN

Merhaba, öncelikle 2001 yılından beridir bu işin içindeyim, askerliği saymazsak 6, yıllık tecrübem var. Ailem Konya da fakat ben sürekli istanbulda yaşadım, orada çalıştım. Şu an Konya denen bu şehirdeyim, esnafının büyük bölümü 5 vakit namaz kılar, oruç tutar, işçisinin sigortasını yatırmaz...
  8. Aydın YAMAN

2009 Masa Takvimi Çalışması _ Demo

Üstadım, kurumsal temsilciniz boşlukta asılı kalmış, ayrıca takvim i kendiniz hazırlarsanız projeye daha büyük katkısı olur. Düşüncelerim bunlar. Çantacı olayına takıldım :) Benim verdiğim contour a yama diyen ve bunu 4 kere tekrar eden insana verdiğim tepkinin, aynısını vermiş üstad. Onun...
  9. Aydın YAMAN

Merhaba

Herkese çok teşekkür ederim:)
  10. Aydın YAMAN

Merhaba

Teşekkürler, Arkadaşlar
  11. Aydın YAMAN

Merhaba

Askerlik sonrası mesleğe adaptasyon problemi yaşayan bir ISSIZ ADAM
  12. Aydın YAMAN

Hediyelik, masa takvimi tasarımı

Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum.