AynadakiBen tarafından yazılan mesajlar

1. AynadakiBen

Rapid den Dosya indirme

yaw ben düşündüm millete ugraşmaktansa bu rapiden dosya indirmenin bi püs noktasını söylim size şimdi arkadaşlar bu rapidden birden fazla dosya indirmek mumkündegil diyorlar ya yalan iniyor kardeşim ip aderesin degişmeden istedigin kadar dosya indirirsiniz radyo.com girin sag üste sizi...
  2. AynadakiBen

Photoshop Püfleri

admin gardaş sana bişey dicem yaw yaw bukadar şeyi ezbermi biliyon ezberebilmiyosan bunları kac saate yazdın.. millete yol gösteremn güzel bi olay ama benim gibi anlamıyan adamın kafasını karıştırmak eyi bişey degil demi gardaşım benim ben okum bişey varsandım sen önce bana bi phosoht ne...
  3. AynadakiBen

alanyum logo

yaw hala oglu sanda bişey demzsem içime uhte olur tamam eline saglıta alanyada alış veriş merkizi logosu yapıyon da fok balıgının işine yap orya bi mis gibi deniz kızı alı pullu cinsinden yaw yemim içmim sana akılmı verim .yaw resaam sen eskiden eyi adamdın . demek iyiki kanalı batırmadım...
  4. AynadakiBen

Kendimi Paylanco yaptım :)

yaw gardaş ben bişey dicem ama kızma ha palyoco süper olmuş orjinalinden iyi olum böyle takılsan iyi dersin yaw ben demiştim bu garfikerler acayip adam gdiye dinleyen yok kardeşim bişey biliyozda söylüyoz .
  5. AynadakiBen

ölmüş eşek kurt tan korkmaz..!

yaw arkadaşalar ben bu garafikerleride anlamadım yaptıkları işleride bu grafikerlerin birini tanırım oda halamın oglu valla arkadaşlar bana sorasanız u garafiker eyi bişey degil nasıl derseniz demeyin ne ben anlata bilirim nede siz anlaya bilirsiniz ne alemi var şmdi akşa akşam kafa...
  6. AynadakiBen

selam

hoş buldumda ben grafiker deilim anlamam dayım girmişti gördüm bende üye oldum :)
  7. AynadakiBen

selam

merhba ben gaziantepten mehmetbozaslannın kuzeniyim. selamlar herkese....
Yukarı Alt