ays34 tarafından yazılan mesajlar

1. ays34

Eşarp Örnekleri

tasarımlar hoş fakat insan ve hayvan figürlerinin olması hiç hoş değil :(
  2. ays34

Matemetik kitabı sayfa örneği - sayfa fiyat ederi?

akraba filan değil.. hocası sanırım.. kendisi ne kadar içinde bilmiyorum.. kısa bir bilgilendirmeden sonra beni başka bir kişiye yönlendirdi.. görüştüğüm kişi fatura hakkında bir şey söylemedi ama dediğiniz gibi anladım sizi şimdi isterler gibi geliyor..
  3. ays34

arkadaşımında içinde olduğu bir gruba bu işi yapacak kişi aranıyor diye mail atmış.. o da bana dedi yapar mısın?.. fatura isteyeceklerini sanmıyorum ama isterlerse ayarlayabilirim sanırım.. fiyat konusunda gerçekten çok bir fikrim yok.. bana denilen 7 tl.. sizce az mı?
  4. ays34

Malesef yok.. birkaç kişiye sordum sayfadaki yoğunluğa göre değişir.. aşağı yukarı 10 tl dediler.. ama kaç olacağını bilemedim... Bu kadar yoğun sayfalar da yok.. Birde yazıyı da elle yazıyorum?? Kaç olur ki?? (illaki ilk başlarda kazıklanacağım ama bu o kadar çok olmasın diye soruyorum :D )
  5. ays34

Merhaba arkadaşlar. Aşağıda örnek bir sayfa paylaşıyorum.. Üniversite matematik kitabı.. toplam 550 sayfa.. benden yapmamı istediler.. Her sayfada bu kadar grafik yok. daha basit sayfalar da var. sayfasını kaçtan yapmalıyım? Bunu deneme amaçlı yaptırdılar.. Bu iş sandığımdan da zahmetliymiş...
Yukarı Alt