aysgl tarafından yazılan mesajlar

1. aysgl

Kitap Kapağı-3

hangi programda yaptığınızı öğrenebilir miyim bu arada ellerinize sağlık
  2. aysgl

Hukuk kitap kapağı:D

@buguz kırımlık kadar ince bir sırt olmadığı için böle daha uygun düştü her şekilde denedim yoksa renkleriylede kendim oynadığım yorum için çok tşk ederim iyi çalışmalar @dudaş kitabın ismini ben belirlemiyorum zaten öle bişey bize düşmez:D bide bi tarafına dünya koydum diğer tarafa hukuku...
  3. aysgl

ilginç reklamlar...

önemli değil arkadaşlar
  4. aysgl

@emine_x4 önemli değil ne demek:rolleyes:
  5. aysgl

ciltli bir kitap olduğu için çok fazla pay bırakmam lazım sonuçta içe doğru kıvrılıyo kesim yapılmıyo:)
  6. aysgl

arkadaşlar kitap kapağım hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
  7. aysgl

dergi kapağı

ne bulduysan koymuşsun sanırım kapak sanki kapaklıktan çıkmış gibi geldii:D
  8. aysgl

kitap kapağı tasarımım

çok karışık geldi gözüme font seçiminde hoş durmuyo daha sade ve serifsiz yazılar kullanmalısın sanırım arka kapaktaki yazıyıda en azından bi çerçeve içine alıp rengini biraz açarsan hem altaki resim gözükür hemde yazı daha şık durur tabi bu benim düşüncem iyi çalışmalar
  9. aysgl

hangi meslekteniz

bende grafik tasarımcıyım:D
  10. aysgl

coreldraw da barkod yapmak

bencede böyle barkod yapılma zhiç bir barkodda bu kadar çok çizgi yokki ben ilk açılan barkod wizard kısmında Codebar kısmı seçili yeri EAN13 seçiyorum öle oluyo bence öle deneyin arkadaşlar
  11. aysgl

coreldraw da dekupe yapmak

paylaşım için teşekkürler ama herkesin kısa yolları senin ki gibi açık olmaya bilio keşke seçme araçlarının adlarınıda yazsaydın
  12. aysgl

tüm sayfalardaki yazıları convertleme mümkün mü?

var ama sadece sayfa sayfa convertleme yapabilirsin oda gruplu tüm öğlerin grubunu bozduktan sonra EDİT - SELCT ALL - TEXT deyince sayfadaki tüm yazıları seçiyor sonra convertleme yap diosun sayfadaki tüm yazılar convertlenmiş oluyor.
  13. aysgl

Rapid den Dosya indirme

ya bende diorum noldu bi rapide die bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım
  14. aysgl

logo calışmam için yorumunuzu bekliyorum

bence yeni başlayan arkadaşlar ve bu işi bilmeyenler bişeyler üretmek istiyolarsa önceden bununla alaklı yapılmış çalışmaları incleeyip fikir edinebilirler bence ondan sonra daha başarılı çalışmalar çıkacaktır. Biraz araştırma ve acaelesi olmamak sadece bu işin püf noktası benim fikrimce:D
  15. aysgl

davetiye fonları

ellerine sağlık paylaşım için saol
Yukarı Alt