Bahtınur YILDIZ tarafından yazılan mesajlar

1. Bahtınur YILDIZ

...Bıdı Bıdı...

Beni photoshopsuz yolda gorsen taniyamazsin
  2. Bahtınur YILDIZ

...Bıdı Bıdı...

Şimdi gece vakti ne diye gaza getirmeye çalışıyon yaparız bi ara inş. maşallah ayrıntılarını yapamam sanırsam ama neyse
  3. Bahtınur YILDIZ

...Bıdı Bıdı...

Hakan'ın profil fotosuna özendim de çekindim hahahahhaha :)
  4. Bahtınur YILDIZ

İŞ MAKİNALARI _ 25 HQ JPG_10000*6000

Ben nezaman arasam bulamam. Arayan bulsun istedim ;) rica ederim
  5. Bahtınur YILDIZ

font_ KAIJU

http://novafile.com/xzinc337z5mu
  6. Bahtınur YILDIZ

Dönen tabela yardım lütfen

Bi elektrikçiden yardım alsana. Mekanik konusunda da biraz bilgisi varsa kesin sana destek olur. Redüktör gibi birşey lazım sanırım. Tabelayı bir flanşla bir mille redüktöre bağlarsın. Bunları öğrenmek lazım netleştirirsen buradan yaz bizde tam öğrenelim :-)
  7. Bahtınur YILDIZ

Günün Şiiri...

@Şener CANÖZ Abi harikaa.. Özellikle 2. Satira bayildim o nasıl bir duygudur
  8. Bahtınur YILDIZ

YENİ NESİL MASAÜSTÜ SAAT Tasarım Yarışması

Kisacasi alaylilar katilamaz diyor sanirim. Eger katilim kosullarini yanlis okumadiysam.
  9. Bahtınur YILDIZ

Elmas

Abi super olmuş. Ara vermeden baska calismalarini da gormek isteriz. :)
  10. Bahtınur YILDIZ

Günün Şiiri...

Gözüm Kesmiyor Sessizim ne kadar üzsen de beni Ağzımı açmaya gözüm kesmiyor Vurduğun zincirden çözsen de beni Bırakıp kaçmaya gözüm kesmiyor Ne olur git deme kalbimi kır da Meleyen gönlümü kaptırma kurda Sıratı geçecek imanım var da Aşkından geçmeye gözüm kesmiyor Ne çıkar sararıp...
  11. Bahtınur YILDIZ

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın. .. telefonda sıcaklık -1 yaziyor Allah dışarıda çalışanların yardimcisi olsun
  12. Bahtınur YILDIZ

24 Kasım Öğretmenler Günü, Kutlu Olsun !

Uzun bir aradan sonra ilk defa bugün bir sürü öğretmenin gününü kutlama şansım oldu. İyi ki varlar :)
  13. Bahtınur YILDIZ

corel draw yerine tavsiye?

Illustrator...
  14. Bahtınur YILDIZ

4. Bumerang Ödülleri’nde İlk 10 Belirlendi!

Elbetteki bizim, hepimizin. Benim bahsettiğim konu ilk günlere dayaniyor. Omer ne demek istedigimi anladi.
Yukarı Alt