bambi tarafından yazılan mesajlar

1. B

Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman...Anadolu yakası tercihimdir....

Merhaba, Ajansımız Altunizade'de. Özgeçmişinizi, portföyünüzü, maaş talebilinizi ve iletişim bilgilerinizi gönderirseniz sizinle irtibata geçilecektir. İyi günler karebilgi@gmail.com
  2. B

grafikerim iş arıyorum

Merhaba, Ajansımız Altunizade'de. Portföyünüzü, maaş talebilinizi ve iletişim bilgilerinizi karebilgi@gmail.com adresine gönderirseniz sizinle irtibata geçilecektir. İyi günler
  3. B

İstanbul - Grafik Tasarımcı- tam zamanlı/uzun süreli iş arıyorum

Merhaba, Ajansımız Altunizade'de. Portföyünüzü, maaş talebilinizi ve iletişim bilgilerinizi karebilgi@gmail.com adresine gönderirseniz sizinle irtibata geçilecektir. İyi günler
  4. B

iş arıyorum!!!!

Merhaba, biz istanbul da bir ajansız. dönem dönem yetiştirilmek üzere eleman alıyoruz. İstanbul da çalışmayı düşünüyorsanız bize özgeçmişinizi, portföyünüzü, maaş talebilinizi ve iletişim bilgilerinizi yollarsanız değerlendiririz. karebilgi@gmail.com İyi günler
  5. B

iş arıyorum!!!!

Merhaba, biz istanbul da bir ajansız. dönem dönem yetiştirilmek üzere eleman alıyoruz. İstanbul da çalışmayı düşünüyorsanız bize özgeçmişinizi, portföyünüzü, maaş talebilinizi ve iletişim bilgilerinizi yollarsanız değerlendiririz. İyi günler
  6. B

anadolu yakasında iş arayan Grafiker.

iş aramaya devam ediyorsan bulent@kr.com.tr
  7. B

İstanbul - Grafik Tasarımcı- tam zamanlı/uzun süreli iş arıyorum

cv gönderebilirsen bulent@kr.com.tr
  8. B

grafikerim iş arıyorum

Ofis Altunizade'de. Dergi tasarımı ağırlıklı bir işimiz var. bulent@kr.com.tr 'ye cv nin ve iletişim bilgilerini gönderebilirsen
Yukarı Alt