bekolito tarafından yazılan mesajlar

1. bekolito

2009 Gemici Takvimi

corel bozuk yenilerseniz sevinirim
  2. bekolito

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşlar biyerde takıldımda yardımınızı alıyım dedim aydingerden çift renk olan bir logoyu nasıl alırız sergrafta basılması için?düz çıktı alıcam
  3. bekolito

arkadaşlar bende exsel bir dosya var fiyat listesi bunu nasıl corel 12 formatına çevirebliriz??
  4. bekolito

coreldraw da dekupe yapmak

paaylaşım için teşekkrler ben intersct terimini tıklıcak yeri çıkartamadım kestiğim yeri tıkladıktan sonra onn bi ayarı fln varmıdır?yukarda görünmüyor yani şekil verme yerleri
  5. bekolito

Corelin Temel Taşı Tablo - Çizelge Hazırlama.

@Emine Şahin nasıl ingilizceye çevirebiliriz peki??bayaa basitmiş buarada nasıl göremedim:O:)
  6. bekolito

Corelin Temel Taşı Tablo - Çizelge Hazırlama.

tır tır yapma bölümüne nerden giriyoruz onu anlıyamadım:S buarada ben türkçe corel 12 kullanıorm :)
  7. bekolito

Drop Shadow Menüsü İsteğe Bağlı Efekt Kaydı

anlatım gerçekten çok güzel olmuş keşke bütün dersler böyle olsa:D teşekkrler...
  8. bekolito

Hocam logo budur nasıl çıkartıcaz aydıngerden?
  9. bekolito

Arkadaşlar matbaada 3 renkli bir logo basımı için aydıngerden nasıl bir çıkış almak gerekir?kısacası 3 renkli bir logoyu aydıngerden nasıl çıkartırım?dersini açarsanız sevinirim...
  10. bekolito

Corelde Buton Yapımı İstediğiniz Zemine göre

çok güzel anlatım olmuş teşekkürler
  11. bekolito

Corel Draw da yansıtma..

@Busse Oldu sağolasın;)
  12. bekolito

Corel Draw da yansıtma..

ders için teşekkürler fakat www.grafikerl.org yazısının altına www. fln nsl tam altına ters şekilde geldi ben olduğu gibi indirebildimde o yüzden :S
  13. bekolito

logo nasıl çizilir-2 grafikerler.org logosu (görsel ders 11)

herşey güzel anladımda en sonunda G harfini nasıl silik yaptınız onu anlıyamadım...:S
  14. bekolito

Arkadaşlar bu karttan silik yazı nasıl yapılıyor bilen varmı?bilen kişi dersini açarsa sevinirim...
  15. bekolito

Corelde 3 Boyutlu Yazı Yapmak

Güzel paylaşım için sağol
Yukarı Alt