Belgin Yılmaz tarafından yazılan mesajlar

1. Belgin Yılmaz

Typo_fight

Teşekkür ederim yorumlarınız için...
  2. Belgin Yılmaz

Typo_fight

küçük bir çalışma ;)
  3. Belgin Yılmaz

free bir çalışma 2

@eminecik Teşekkür ediyorum yorum için, transparan yapma fikri güzel.. deneyebilirim fakat çalışmamın adı wonderland(harikalar dünyası)olduğu için herşeyin abartıldığını düşünüyorsanız zaten amacıma ulaşmışım demektir kendi adıma...
  4. Belgin Yılmaz

free bir çalışma 3

@eminecik evet farklı fontlarla denenebilir tabi :) daha güzeli vardır mutlaka. Tavsiye edeceğiniz bir font var mı bu çalışmadaki slogan için? müzik işareti konusunda, bence sizin gibi herkes bir radyo çalışması olduğunu anlayacağı için özellikle müzik işareti koymaya gerek duymadım...
  5. Belgin Yılmaz

free bir çalışma

@eminecik Teşekkürler... Güzel bri tanım bulmuşsunuz veya kendi cümlelerinizse bravo! Kesinlikle katıldığımı belirtmek isterim öncelikle fakat tanım olarak en azından burdaki bütün meslektaşlarımızın bu tanımdan çok daha fazlasını bildiğine eminim :) tanıma gerek yoktu sanki...uygulamada...
  6. Belgin Yılmaz

free bir çalışma 3

yorumlarınız için, tşk.
  7. Belgin Yılmaz

free bir çalışma

@HAYALİN Tabiki dikkate alıyorum ve memnun kalıyorum ki çalışmalarımı sergilemekten çekinmiyorum. Hayatın her anında persfektif vara bir şekilde katılmıyorum çünkü bazen ihtiyaç duymazsınız kadının üzerinde duran dediğiniz vektör aslında önünde duruyor. Teşekkür ederim dediğim gibi gayet...
  8. Belgin Yılmaz

free bir çalışma 2

yorum rica :) Tşk.
  9. Belgin Yılmaz

free bir çalışma

@Busse hata dediğiniz kadının üzerinde kalmış ornamentler bilinçli olarak kadının önüne geçmiş. Ayrıca, Hayalin, yorumların için teşekkürler.. persfektif bilgim az olabilir ama bu çalışmada kullandığım bir persfektif olmadı zaten. :) simetri konusunda hatalarım olabilir ama...
  10. Belgin Yılmaz

free bir çalışma

Free bir çalışma... Yorumlarınızı rica ederim.
  11. Belgin Yılmaz

merhabalar

@sebograph küçük bir typing hatası ama herkesin ne demek istediğimi anlayabildiğini düşünüyorum. graik tasarımcısıyım ben :)
  12. Belgin Yılmaz

sitemiz için yaptığım küçük bir çalışma :)

elinize sağlık... harika olmuş, itiraf etmeliyim bu çalışmayı mailimde görünce bayıldım. XD
  13. Belgin Yılmaz

merhabalar

Hoşbulduk... Teşekkürler sıcak bu sıcak karşılama için. ;) Bu forumun ilk açıldığı günleri hatırlıyorum. Esasında eski bir üyeyim kayıt olduğum tarihe de bakılırsa fakat özel nedenlerden dolayı aktif olamadım forumda. Umarım bundan sonra bir aksilik çıkmaz ben de elimden geleni yaparım. Bu...
  14. Belgin Yılmaz

merhabalar

merhaba ben istanbuldan samara ^_^ Hepiniz samarayı tanırsınız sanırım. Korkunç bir kız olan samara kuyudan çıktı şimdi sizlerin arasında. Graik tasarım işini severek yapıyorum. Bu işle uğraşan herkese kucak dolusu sevgilerimle geldim...
Yukarı Alt