besincimevsim tarafından yazılan mesajlar

1. besincimevsim

hücreyi tanıtan video-şaşırtıcı

valla banada çok ilginç geldi, yalnız hangi hücre bunlar anlayamadım. derideki hücreler mi, beyin hücrelerimi, yoksa vücutdaki hücrelerin tamamımı. yav insan hücresimi bunlar?
  2. besincimevsim

Işık saçan yazı yapımı

paylaşımınız için çok teşekkürler. pohotoshop programını öğrenmiştim hatta bi kaç çalışma bile yapmıştım ama bunu bilmiyordum, aynısını denicem ve sayenizde yeni birşey öğrenmiş oldum. tekrar teşekkürler.
  3. besincimevsim

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

ya bende 32 oldum, içim karardı valla, burada en nine ben oluom galiba
  4. besincimevsim

kapaklı dosya çalışması

bende doghanla aynı fikirdeyim, baktım ama fark göremedim
  5. besincimevsim

Dergi kapağı yapmak?

eğer programı biliosanız, corelde daha rahat yaparsınız tasarımı. Ama corelde bile yapsanız, photoshopdan desdek almadan biraz zor olur sanırım. Ama adminin de dediği gibi program bilgisi şart..
  6. besincimevsim

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

bu arada şu buluşma tarihlerinden benimde haberim olsa, bi süredir ciddi bi sıkıntım var, o nedenle çok sık giremiyorum bu siteye, birdahaki buluşma ne zaman olacak karar verildimi, bende gelmek istiyorum bi mahsuru yoksa...
  7. besincimevsim

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

siyaseti hiç sevmem ama siyasilerin şehrindenim, Ankara.
  8. besincimevsim

cerceveden fırlayan resim

bu arada bişey sormak istiyorum. bende yaptığım çalışmaları burada sizlerle paylaşmak istiyorum ama, siteye nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum, bulamadım da.. biriniz bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?
  9. besincimevsim

cerceveden fırlayan resim

az önceki mesajım gittimi bilmiyorum, ben göremedimde.. sanırım bi yerde hata yaptım. mesajı tekrarlıyorum: mükemmel olmuş, başka ne denebilirki, hayal gücün çok iyi
  10. besincimevsim

Photoshop la Yaptığım illüstasyon çalışmam !!!

çalışma çok güzel. bende pohotoshop'dan anladığımı söyleyebilirim ama iyi bilmiyorum ve geliştirmek istiyorum. çalışmanız ilgimi çekti ve merak ettim, bunu nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz sayın meteral.
  11. besincimevsim

nakıslı havlu desenlerı

nakışlı havlu deseni çok hoş olmuş ellerine sağlık. ben bişey görmüştüm daha önce, renkli kurdelalardan güller yapılıp bazı nakışlar süslenebiliyor, bu güller havlularada uygulanabilir mi merak ettim
  12. besincimevsim

slm

slm valla ilk msjımı yazmıştım bir kaç dakika önce yazmıştım daha önce burayı farketmedim hoşgeldiniz diyen herkeze teşekkür ederim
  13. besincimevsim

slm

herkese slm. aranıza yeni katıldım sayılır. asıl mesleğim, çizgi film-animasyon, grafikerlikde ise henüz yolun başındayım. corel kullanıyorum, biraz da photoshopdan anlıyorum ama biliyorum ki, grafiker olmak demek, bu konudaki bazı programları kullanabilmek değil. bu anlamda aldığım tek güç...
  14. besincimevsim

merhaba

selam yeni katıldım aranıza. ben leyla
Yukarı Alt