bilalbulut tarafından yazılan mesajlar

1. B

Private Shopping Sitemize Grafiker Aramaktayız

Private Shopping sitemize banner hazırlayabilecek,dekupe yapabilecek,photoshop bilgisi iyi olan takım arkadaşı aramaktayız. Ofisimiz İstanbul/Bakırköy'dedir. Not : Sadece maillere dönüş yapılacaktır. E-mail ; bilalbulut@renklipasaj.com
  2. B

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Aranıyor - İstanbul

Bakırköy'de ofisimiz .
  3. B

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Aranıyor - İstanbul

Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Önemi Yok Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: E-ticaret sitemizin ofisinde çalışma performansına ayak uydurabilecek genç-dinamik takım...
  4. B

After Effects Metropolitan Pack İlk Render

Hiç ruhsatsız müteahhit olmak istediniz mi ?Bugün yeni 3D Model paketimiz olan Büyükşehir(Metropolitan)'nın çıkış tarihini bildireceğiz.Bu koleksiyonda 100'den fazla 3D bina ve Element 3D üzerinden inanılmaz görüntüler oluşturmak için özen yansıma haritaları bulunmakta.Bu paket 22 Ocak Salı günü...
  5. B

After Effects Başlangıç Seviye Testi #2

Herkese keyifli forumlar diliyorum, vfxproduction.net olarak bugün yeni bir uygulamaya başladık. Uygulamamız her hafta adım adım zorlaşacak olan quizlerdir. İlk yani bu hafta başlangıç seviyesi soruları ile başlıyoruz , 10 soruluk bir quiz ,herkese başarılar diliyorum .Sonuçları yorum olarak...
  6. B

After Effects Bilgilerinizi Test Edin .

Çok teşekkürler :)
  7. B

After Effects Bilgilerinizi Test Edin .

Herkese keyifli forumlar diliyorum, vfxproduction.net olarak bugün yeni bir uygulamaya başladık. Uygulamamız her hafta adım adım zorlaşacak olan quizlerdir. İlk yani bu hafta başlangıç seviyesi soruları ile başlıyoruz , 10 soruluk bir quiz ,herkese başarılar diliyorum .Sonuçları yorum olarak...
  8. B

Freelance Grafik İşleriniz Yapılır

İlan günceldir.
  9. B

SolidRocks Render Yardımcısı

@Aslı SAYILIR Ben teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
  10. B

@Şener CANÖZ Evet ,nabzı acil atan işler için oldukça kullanışlı bir render dostu :)
  11. B

Sizlere bugün Cinema 4D V-Ray ve Max V-Ray render yardımcısı olan SolidRocks'tan bahsetmek istiyorum. Artıları ; -Render süresini neredeyse yarı yarıya kısaltan -Kullanımı çok kolaydır. Eksileri; -Ne yazık ki V-Ray bilmeyen ve iyi sonuç isteyen adamı faydalı bir plug-in değildir.O...
  12. B

Element 3D (Batman Logo Pack)

10 farklı batman logo modeli After Effects eklentisi olan ''Element 3D'' için tasarlandı ve kullanılabilir hale getirildi , paket içerisinde kısa bir texture tutorialı bulunmaktadır.Bu paket www.vfxproduction.net tarafından yapılmıştır. Download; http://www.mediafire.com/?1oagidqv8vogd48...
  13. B

Freelance Grafik İşleriniz Yapılır

Profesyonel olarak dekupe işleriniz 0,40 kuruşa yapılır .(Çok teferruatlı çalışmalarda fiyat bir miktar artacaktır.)
  14. B

Video içerisinde ki hareketli yazı silinebilir mi?

Zaten belli bir şeyler yapmadan önce programın arayüzünü ve temelini öğrenmeniz gerekiyor , öyle pat indirip 10 dakikada bir şeyler yapılacak cinsten bir program değil , uzun ve sabır gerektiren bir süreç :) Kolay gelsin.
Yukarı Alt