bilgisor tarafından yazılan mesajlar

1. bilgisor

CorelDraw Menünüzü Düzenleyin

aynı yerden menü isimlerini türkçeye çevirerek corel'i türkçe kullanmak dahi mümkün oluyor (niye türkçe yama arayalım ki)
  2. bilgisor

gül çiçeği

isparta da bol bol gül var kardiş :) :) :) :)
  3. bilgisor

Halı Tasarımları

@ceddindeden hocam biz halı tasarımı üzerine konuşuyorduk oysa bu şehir plancılığı benzeri bir çalışma sakın araya yanlışlıkla karışmış olmasın :p:p:D:D
  4. bilgisor

Halı Tasarımları

@merdogan2004 elinizde halı tasarımları varsa paylaşırsanız sevinirim şu an yeni tasarımlar araştırıyorum elimde birkaç tasarım birikti yeni tasarımları foruma ekleyeceğim
  5. bilgisor

Halı Tasarımları

@emine_x4 saol eminecik ! geometrik desenler tasarım olarak daha basit oluyor ve çabuk yapılıyor şu an diğer desenleri de çalışıyorum
  6. bilgisor

Halı Tasarımları

kendi çizimim olan halı tasarımları umarım beğenirsiniz https://cid-162cd7366e9495c9.skydrive.live.com/self.aspx/Belgeler/Hal%c4%b1%20Tasar%c4%b1m.cdr
  7. bilgisor

vectörel hazır logo ve desenler

@emine_x4 eminecik ! bu logolar nasıl vectorel değil alayı vectorel bunların hepsi vectorel ancak corel'e alırken import etmek gerekiyor
  8. bilgisor

Corel'de ilginç şekiller

eminecik ! diğer sitedeki nick'in buydu sanırım beni oradan uzaklaştırdılar sebebi ise kısaca Dürüst olmaya çalışmamdı bu ders diğer sitedeki dersin aynısı karadenizli hemşerum
  9. bilgisor

Corel'de ilginç şekiller

arkadaşlar konuyu ayrı ayrı açıklamak yerine bütün resim haline getirdim
  10. bilgisor

İşinize yarayabilecek TAM 10.000 FONT !!!

çok saol ancak windows'a bunların hepsini yükleyemeyiz herhalde çünkü bende 2000 adet font var hepsini yükleyince windows acayip kasmaya başlıyor bu işin ustaları da zaten en çok 1000 1500 font yükleyin diyor
  11. bilgisor

Acil Mısır Kutusu çizimi Cdr

@bayram7007 çok haklısın arkadaş galiba emeksiz yemek arıyor birileri hazır yapsın ben alayım kullanayım diyor ancak bu işler böyle olmuyor kimse emeğini "al ben yiyemedim sen ye" diye başkasına vermiyor üzgünüm
  12. bilgisor

Denemeler

ekteki şekli internette gezerken bir sitede gördüm çalışmayı SIFIRDAN yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim http://www.sendspace.com/file/b8lm8s
  13. bilgisor

Floral Backgrounds - 1 HARİKA

arkadaşlar bulduğunuz sitenin adını yazamıyorsanız hiç olmazsa ALINTIDIR yazın çok yazık oluyor sağdan soldan buluyoruz sonra kendi malımızmış gibi çekinmeden dağıtıyoruz. sonuçta bunu çizenin emeği sömürülmüş oluyor. lütfen biraz hassas olalım
  14. bilgisor

illüstrasyon: İstanbul (Corel12)

çok güzel anlatmışsın ancak son efekt için photosop'a gerek yoktu corelde de aynısını hatta daha iyisini yapardın
  15. bilgisor

120 high res Tattoo pics (Yüksek çözünürlükte dövme resimleri)

bende 1.5 GB lik tattoo var hemi de alayı EPS saol
Yukarı Alt