BissQuit tarafından yazılan mesajlar

1. BissQuit

FreeLanceCSBalıkesir-Provakatif Hareket

Freelance Creative Studio'ya Hoş Geldiniz ziyaret edip bizi tanıyabilirsiniz..
  2. BissQuit

Tasarım yaparak para kazanın.

peki bu thsirt ün sadece siteden sattıklarından para kazanıcaksın..bu insanlar tekstilci..adam 10bin tshirt bastırıp..yurtdışında ya da türkiye içinde mağazalarda sattıklarında nolucak? Bu firma tasarımcıyla karşılıklı anlaşma imzalıyomu telif hakkı anlaşması? telif hakkım olmadıktan sonra bunun...
  3. BissQuit

EGaDaP/ Sercan Sürücü

@Sedat Gül logodan değil "legodan" ayrıca bende sizden sloganı gözden geçirmenizi isterim.. @Fulya Gece bende beğenmedim..
  4. BissQuit

www.freelancecreativestudio.com
  5. BissQuit

Freehand'de yardıma ihtiyacım var...!!!

illustratorde biraz daha kolay olur bu belki ama freehandde aklıma pek bişey gelmiyor..sanırım ben bunu şu şekilde yapardım ; Pen ile dairenin iç kısmında kalan beyaz T harflerine benzeyen kısmı cizerdim..daha sonra dairenin dış kısmındaki siyah bölümü çizerdim..2sini birlikte seçip punch(dogru...
  6. BissQuit

Freehand'de RGB'den CMYK'ya geçiş YARDIM...

ayrıca tasarıma resim , fotoğraf gibi eklemeleri photoshopta yapmak. ya da renklendirmeleri photoshopa çekip yapmakta fayda var. Freehandde çizim yapmak herzaman iyi ama reklam hazırlamak renkler ve yerleştirme açısından kötü.
  7. BissQuit

photoshop'da daire çizimi (Soru)

21,5 cm çapında bir saat içi yapıcaksan photoshopta yapıcam illaki de dersen..21,5 cmx21,5cm ölçülerinde bir sayfa aç. Cetveli (ctrl+r) kullanarak üstten ve sol taraftan kılavuz çizgileri çekerek orta noktasını bul sayfanın. Eliptical Marquee aracı ile tam orta noktadan alt+shift tuşları yardımı...
  8. BissQuit

Egadap works

Birazda karışık olmuş ne , nerede belli değil. Göze hoş gelen şeyler var ama bir yandan da göze fazla batıyorlar. Renkler üzerinde oynanıp düzenli yerleştirilirseymiş foruma daha dikkat çekici olurmuş. Eline sağlık.
  9. BissQuit

EGADAP Logo ve web reklamı

Logoda "EGA" ve "DAP" bütünlüğünü kaybetmiş. "E" ayrı "GADA" ayrı "P" ayrı bi şekilde yazılsa kelime bütünlüğünü bozmazmış belki de. Web reklamı da daha çok pencere üreten bir firmanın reklamı gibi olmuş. Elinize, emeğinize sağlık. Başarılar.
  10. BissQuit

EGaDaP/ Sercan Sürücü

Eleştiri ve görüşleriniz benim için değerlidir.
  11. BissQuit

NEDEN FREELANCE CREATİVE STUDİO ...ekibimizdeki her birey gerek yurtdışında, gerekse de yurtiçinde yıllarını reklam sektörünün değişik branşlarına vermiş kişilerdir. ekip olmanın, ekip çalışmasının değerini çok iyi bildiğimiz için biraraya gelmemiz o kadar da zor olmadı. baktık balıkesir’de...
  12. BissQuit

Kurumsal Çalışmalar (Logo ,Amblem) , Kurumsal Destek ürünleri (Antetli, Kartvizit, Zarf...) , Açıkhava (Afiş, Billboard...) Pop Malzemeler vb. birçok reklam desteği...
Yukarı Alt