Biyolog tarafından yazılan mesajlar

1. Biyolog

SUNGURLAR - Yüzbaşı Mert / Afiş-2

SUNGURLAR Dizisi / Yeni Sezon Afiş Çalışmam-2
  2. Biyolog

EKİP-1 / Yeni Sezon Afiş

3. Biyolog

Sungurlar / Yüzbaşı Serdar / Afiş

Not: ŞEFKAT TEPE Dizisi yeni sezonda isim değişikliği ile SUNGURLAR olarak devam edecek.
  4. Biyolog

Hıyanet Sarmalı - 3 Adet Afiş Çalışmam

Ali kardeşim mesele anlaşıldı ise, amacınız kırmak değildi ise eyvallah.. Ben de söylediklerimden dolayı özür dilerim.. Siz de kusura bakmayın... Dediğim gibi.. İstemeye istemeye, rahatsız olarak çalışmaların belli yerlerine imzamı atmak zorunda kalıyorum.. İmzayı da siliyorlar, yaptığım...
  5. Biyolog

Bilip bilmeden suçlayıcı alaycı eda ile yorum yapma arkadaş.... Keyfimden koymuyorum... Daha önce de bir kaç defa soruldu cevabı yazdım... Yeni yetme tipler forumlarda facebookta çalışmalardan imzayı silip kendi isimlerini, imzalarını yazıp paylaşıyorlar kendileri yapmış gibi.. Defalarca başıma...
  6. Biyolog

HIAYNET SARMALI Dizisi 3 AFİŞ Çalışmam /CENTER]
  7. Biyolog

Kaçak Dizisi-afiş Çalışmam

8. Biyolog

Karadayı / Dizi Afiş Çalışmam

KARADAYI Dizisi 3. AFİŞ Çalışmam
  9. Biyolog

Muhteşem yüzyıl - afiş çalışmam

Dizinin senaryo içeriği olarak katılmadığım bir çok nokta var.. Ama Türkiye şartlarında teknik olarak en iyi yapımlardan biri.. Bu sebeple Böyle değişik bir çalışma yapayım istedim..
  10. Biyolog

Soma maden fâciası -afiş çalışmam

SOMA'da ve diğer İŞ KAZALARINDA ALIN TERİ ve EMEKLERİ İLE CANLARINI ORTAYA KOYARAK HELAL RIZIK PEŞİNDE KOŞARKEN VEFAT EDENLERİ RABBİM CENNETİNE KOYSUN MAĞFİRET BUYURSUN İNŞALLAH.. SOMA ile ilgili BİR AFİŞ ÇALIŞMASI HAZIRLADIM
  11. Biyolog

Şefkat tepe - afiş

Yukarı Alt