bogurtlenlicay tarafından yazılan mesajlar

1. B

Ne yapmalıyım?

şimdi bu soruya ceviz ye zihin açar yaratıcılaşırsın diye yanıt verilemez ki. sonradan yaratıcı olmaz kimse. kişi ya yaratıcıdır ya da değildir. abes bi laf ama yaratıcı olunmaz yaratıcı doğulur. :D
  2. B

Grafik Tasarım okumak istiyorum!

çizimlerine bakınca yeteneksiz değilsin diyebilirim ama sana şunu söyliyim, 10 üzerinden en fazla 5 diyebilirim. başka yerlere bakarak çizmişsin onun için tam olarak doğru eleştiremem, akademik çalışmalar da koyarsan, daha da yardımcı olabilirim. ama tonlamayı parmakla yapmayı bırak. parmakla...
  3. B

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

@farukcagla hocam altında dediğiniz gibi bir yazı görmediğim. yazının tamamı bu şekildeydi. bu yazıyı paylaşmadan önce düşündüm sorun olurmu diye o yüzden de en üste alıntıdır yazdım:) o siteye şu sıralar yeni girdim, kim hangi yorumu yapmış pek takip etmedim daha.
  4. B

faruk çağlaya teşekkür.

başlığı nereye açıcağımı bilemedim. sevgili faruk çağla hocam, size binlerce kez teşekkür ediyorum. ben bu yıl güzel sanatlara hazırlanıyorum ve şu an da anadolu meslek lisesinde grafik ve fotoğraf öğrencisiyim. kendini grafiker diye tanımlayan, yalnızca kurs bitirmiş hadsizlere kendimi...
  5. B

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

(alıntıdır arkadaşlar) GRAFİK TASARIMCI? Bir grafik tasarımcı neler bilmelidir. 1- Tasarlayabilmelidir: Tasarlayabilmek zihinsel anlamda bir çok süreci ifade etmektedir. Alınan eğitimler, yaşam biçimi, görsel ve matematiksel zeka, bu süreci olumlu yönde etkileyen faktörlerdir...
Yukarı Alt