Bulut Mashar tarafından yazılan mesajlar

1. Bulut Mashar

Photoshop CS6 | 3D Özelliği kapalı Neden ?

@Hakan Dağdeviren Hakan ne demeye çalıştığınızı tam anlamadım ama yakında konu ile ilgili video çekmeyi düşünüp koymayı düşünyorm. İllegal olan bu açığı buradan yayınlamamız mı ? İnsanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  2. Bulut Mashar

3. Bulut Mashar

Logo çalışmalarım

Logolarınızda Renk , Font Logo uyumu karışmı hepsinde..
  4. Bulut Mashar

• grafiker/web tasarımcı - antalya manavgat (iş arıyorum)

1992 Konya/Seydişehir Doğumluyum. Seydişehir'de oturuyorum. Lise'yi Meslek lisesi Web Programcılığı Dalınca Bitirdim. Şuan Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okuyorum, ve Mayıstan sonra okulum bitecek yaşadığım şehirde bu tarz işler yatkın olmadığı için kendimi geliştirmemde...
  5. Bulut Mashar

Arkadaşlar kesin olarak bu problemi hallettim.. *********************************************** *************************************************
  6. Bulut Mashar

arkadaşlar konuyu ben açtığım halde iki ay sonra bu sorunlar gene ben karşılaştım şimdi gene ne yaptıysam düzelmedi. kafayı yemek üzer @CreativeArt arkadaşlar konuyu ben açtığım halde iki ay sonra bu sorunlar gene ben karşılaştım şimdi gene ne yaptıysam düzelmedi. kafayı yemek üzereyeyim...
  7. Bulut Mashar

Grafik tablet almayı düşünüyorum ?

Yardımcı olacak kimse yok mu ?
  8. Bulut Mashar

Grafik tablet almayı düşünüyorum ?

İyi forumlar arkadaşlar grafik tablet almayı düşünüyorum. Yardımcı olma durumunuz varmı, biraz bilgi toparlamak istedim. ve alacağım fiyat aralığı 200-600 maksimum da 700 TL, üzerinde çıkamam. 2. EL SATAN varsa onlar ile görüşülebiliriz..
  9. Bulut Mashar

Web sitesi yaptırılacaktır

Mail adresim, isterseniz buradan görüşebilir. PDF dökümanınızı okudum, ve bir kaç sorum olacak. biraz içerikli bir platform istenilmiş. İlgilenirseniz : bulutmashar@msn.com
Yukarı Alt