bumer ajans tarafından yazılan mesajlar

1. B

web designer

Arnavutköy-bebek sahilinde bütünleşik yapıda, tam hizmet ajansı olarak faaliyet gösteren iş yerimize tam gün çalışacak (09.00-18.00) web tasarımında yetkin ve yeterli personel alınacaktır. Cumartesi-Pazar günleri mesaimiz bulunmuyor. İş yerinde yemek verilmektedir. Ayrıca yol ücreti de verilir...
  2. B

4 yıl Tecrübeli Grafiker İstanbul

bilgi@mcwajans.com beşiktaş arnavutköy
  3. B

Deneyimli Grafiker

bilgi@mcwajans.com
  4. B

Grafikerim İstanbul Avrupa yakası (Tercihen şişli ve civarı) İŞ ARAMAKTAYIM

bilgi@mcwajans.com adresimize cv nizi yollarmısınız.
  5. B

Art Dirctor Aranıyor - Bumer Ajans

Ajansımıza kampanyaların konsepti, fikiri bulabilecek ve uygulamaya yapabilecek arkadaş arıyoruz İletişim ve İrtibat bilgi@bumerajans.com
  6. B

saglam bir firma aryorum - İstanbul

Sağalam çalışan olursa inanın sağalam firma da olur tek taraflı değilki bu işler bizde tam 6 ay grafiker arıyoruz tasarımcı grafiker özgün tasarım yapabilecek, konsept bulabilecek ve uygulayacak kişi arıyoruz ona görede maaş istesin yeterki istediğimiz işi yapsın . bilgi@bumerajans.com
  7. B

Grafik Tasarım Üzerine İş Arıyorum. ESENYURT / İSTANBUL

web tasarımı yapmaya biliyorsanız bizm ihtiacımız var boyle bir arkadaşa yalnız yaptığı tasarımla özgün yaratıcı olmasını diliyoruz güveniyorsanız bu konuda kendinize lütfen bu adresten randevu alınız bilgi@bumerajans.com
  8. B

Yaratıcı ve Yenilikçi Grafikerim İş Arıyorum Acil

yaratıcılığınıza ihtiyacımız var bilgi@bumerajans.com
  9. B

10 Yıllık Deneyimli Grafikerim İş Arıyorum

Tam hizmet ajansımıza tercubeli tasarımcı grafikere ihtiyacımız var irtibata geçerseniz seviniriz bilgi@bumerajans.com
  10. B

5 Senelik Tecrübeli Grafikerim İş Arıyorum

bilgi@bumerajans.com adresimize cv yollarmısınız .Sizin gibi tercubeli arkadaşlara ihtiyacımız var .
  11. B

Tecrübeli grafikerim iş arıyorum

Ajannsımıza tercubeli grafiker arıyoruz ilgilenirseniz bilgi@bumerajans.com irtibata geçiniz. avrupa yakasında esenler.
  12. B

Yaratıcı ve Yenilikçi Grafikerim İş Arıyorum Acil

iş arayışınız halen devam ediyorsa irtibata geçiniz bilgi@bumerajans.com
  13. B

10 Yıllık Deneyimli Grafikerim İş Arıyorum

İş arayışınız halen devam ediyorsa lütfen mail yolayınız bilgi@bumerajans.com
Yukarı Alt