Burak BEKTAŞ tarafından yazılan mesajlar

1. Burak BEKTAŞ

Kadıköy Yardımcı Grafiker

.pm gönderilmiştir. olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim
  2. Burak BEKTAŞ

Turizm Afişlerimizi Yapacak Grafiker Arıyoruz

ilan güncel ise bu konuda referansım var daha önce büyük bi turzm firmasının grafik departmanında görev aldım ve broşur web banner tur afişleri vs gibi işlerini yaptım. msn: bilgi @ nookta . net görüşebiliriz isterseniz
  3. Burak BEKTAŞ

Film Afiş Çalışması (hayali)

değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. kıvanc'ın soyadı neden buyuk. bu fılmde tek TÜRK o :D neden tek resim. ? öyle istedim. başrol. sonradan aklıma geldi ama yinede değiştirmedim.
  4. Burak BEKTAŞ

Sevgililer Gününe özel (14 Şubat) Kalbinizin Tapusu

Çizim Tamamen bana aittir. PSD + PNG: 10 TL ( size özel düzenlenip gönderilecektir. )
  5. Burak BEKTAŞ

Film Afiş Çalışması (hayali)

Hayali Film (: Hayali Afiş (:
  6. Arayüz Çalışması

Arayüz Çalışması

7. Burak BEKTAŞ

Murat Boz Albüm kapağı çalışması

Not: Albüm adı hayal ürünüdür :p
  8. Burak BEKTAŞ

adını siz koyun çalışması (:

benim yaptığım tasarım herşeyden güzel demiyorum ki zaten tavsiyeler doğrultusunda ilerliyorum. ben sadece yaptığım işi çok seviyorum anlamında. aşık olursunz. aşık olduğunuz insan herseyden güzel görünür ama. bunun yannda mutlu olmakta var. mutlu olmak ıcın ugrasmak zorundayz tasarım gıbı...
  9. Burak BEKTAŞ

adını siz koyun çalışması (:

@boro insan yaptığı şey sevmezse bence hiçbir yere varamaz. emek harcanan herşeye saygım vardır. fakat insan kendisi emek harcayıp birşey yaparsa kötüde olsa herşeyden daha güzel görünür. aşık olan bir insan, aşık olduğu kişiyi, çirkende olsa herkesten daha güzel bulurya.. işte o misal :)...
  10. Burak BEKTAŞ

doğuşsan yapı logo çalışması

ilginiz için teşekkür ederim. tavsiyelerinizi göz önünde bulundurcam.
  11. Burak BEKTAŞ

online avm sitesi için yapmış olduğum bir logo

teşekkür ederim yorumunuz için geliştirme aşamasındayım. indesign freehand gibi programlara başladım. umarım kendi vektörümü yaratabilirim en yakın zamanda
  12. Burak BEKTAŞ

doğuşsan yapı logo çalışması

alttaki çalışmayı corel den yaptım. ay yıldız turkiye simgesi ve ay yıldız kırtasiye yazısını 90* bi acıyla bakarsanız ay seklini alıyor (: yorumunuz için teşekkür ederim. tavsiyelerinizi gözden geçireceğim.
Yukarı Alt