Burak Güzey tarafından yazılan mesajlar

1. Burak Güzey

Bu işte En İyisi mi Olmak İstiyorsun?

Ben biraz geç okudum yazınızı... Tasarımda SON yazarsınız da, müşteri son dakika değişikliği yapar ya... :D "EN SON" diye yeni bir klasör açarsınız. 10 yıl sonra "EN EN SON" klasörünüzde ne var onu merak ettim açıkçası.
  2. Burak Güzey

Cutout logo mockup (arşivlik)

Paylaşım için teşekkürler, fakat linkte sorun var sanırım. İndirme izniniz yok diyor...
  3. Burak Güzey

Sizce Hangi kutu?

Teşekkür ederim...
  4. Burak Güzey

Başım CMYK ile dertte yadım lütfen

CMYK Kataloğuda var tabi ki, kim yok dedi? Pantone Kataloğu Ekstra renkleri tespit etmekte kullanılır. Müşterine katalogda rengi seçtirirsin, baskıda aynı renk olacağını izah edersin, bilgisayar ekranının renkleri yanıltıcı olacaktır. O yüzden özellikle zemin renklerini müşterinize katalogtan...
  5. Burak Güzey

Sizce Hangi kutu?

Anket açmaya çalıştım ama beceremedim sanırım :(
  6. Burak Güzey

Sizce Hangi kutu?

Arkadaşlar SOROBAN diye bir abaküs şekli var belki duymuşsunuzdur. Bu ürün için bir kutu tasarlanacak. Bıçak izini belirledik. İki tasarım arasında kaldık baskı öncesi. Sizlerinde bir yorumunu almak istedim. Kutu haline geldiğinde, duracellerin asılabilen pil kutusu tarzında olacak... Mor...
  7. Burak Güzey

Okul Logosu İçin Fikir Talebi

3 ün altındaki bayrağı 1 in altına alıp, ortadaki güneş yazısını kaldırıp("G" kalacak; okulun adı zaten dış çemberde yazıyor), "G" nin bulunduğu dairenin zeminine 5 numaradaki efekti soldaki "G" yi kaldırıp sağ tarafı 360 dereceye tamamladıktan sonra; çok düşük tramlı olacak şekilde...
  8. Burak Güzey

Okul soru bankası kapak tasarımı

Pikaçuu yu kullanmasaydınız bence, lisanslı bir karakter çünkü o... "Basit Lamba Devresi" esprisi hoş; ama o çizim zemin fotoğraf pek uyumlu olmamış gibi geldi bana...
  9. Burak Güzey

A5 arkalı önlü / paylaşım olsun...

Arkadaşlara katılıyorum bence de renk uyumu çok iyi ve kompozisyon da gerçekten başarılı. Bir tek cantık göremedim broşürde (aç karnına göz arıyor :D)...
  10. Burak Güzey

Yeni kurulan futbol kulübüne logo tasarımları. Sizce hangisi?

3 numara daha iyi gibi duruyor. Canik in 2 adet simgesi mi var? Atlı olanı kullandığınızda binicilik kulübü gibi anlaşılabilir. Bence bu bir futbol kulübü ise, armanın bir yerinde futbolu simgeleyen birşey olsa daha iyi olur. Ayrıca 3 numarada "C.S.K." yazan bölümün zeminini farklı bir kırmızı...
  11. Burak Güzey

"Çalınan" diğer bir çalışmam

Bari "TRUVA" yazısını farklı yapsaydılar... Kör gözüm parmağına. Farklı bir at yapmaya bile çalışmamışlar Maaşallah. Üstünden çiz, rengi değiştir, bu üstten bağlanıyordu yazıya alttan bağlayalım, al sana 10 numara özgün çalışma... :)
  12. Burak Güzey

Fikir verir misiniz?

1. nin şekilleri ile sonuncunun yazılarını birleştirmeyi deneyin bir de...
  13. Burak Güzey

Yeni kartvizit çalışmam

Nehirdeki yansıma neden kısa olmuş? Yansımasının kısa olması için yazının kıyıya doğru yatık olması gerekir, yazı kıyıya doğru yatarsa yansıması suda görünmez direkt karşıdan bakarken... Onun haricinde hoş bir çalışma olmuş bence...
  14. Burak Güzey

Fontlar Arşivi (Sürekli Güncellenecek)

PaylaşımLAR için teşekkürLER... :D
  15. Burak Güzey

Selamlar..

Keyifli forumlar, hoş paylaşımlar dileklerimle, hoşgeldin demek istiyorum... :D
Yukarı Alt