burcu aydin tarafından yazılan mesajlar

1. burcu aydin

İlk kartvizit çalışmam..

çalışmayı siteye verirken etrafına ince bir çizgi koysanız bence daha anlaşılır olur.ilk çalışma için gayet iyi.adres, mail,telefon gibi yazıları dikey olarak değilde yatay olarak kullansanız bence daha ii olur.birde ortada kullandığınız o turuncu şeridin altında ki gölgeyi yok edip.en altta...
  2. burcu aydin

katolog sayfası....yorumlarınızı bekliyorum

kusura bakmayın imsakiye yazmışım daha önce göndereceğim çalışma imsakiyeydi de.resim düzeltilmiş teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum
  3. burcu aydin

freelence iş arıyorum....

öğrenciyim staj yapıyorum. daha önce 2 firmada çalıştım internet üzerinden göndereceğiniz,kitap kapağı,broşür,katolog,her türlü kurumsal v.b işleri yapabilirim.eğer ilgilenenler varsa özelden çalışmalarımı gönderebilirim.şimdiden teşekkürler
  4. burcu aydin

arkadaşlar mikrosis kursunu bitirmek için verdiğim sınavı...yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşım emeğine sağlık ama bence kullandığın bütün öğeler parça parça çalışmada bütünlük yok,font okunmuyo belki daha gotik yada serifli karakteler kullansaydın daha ii olurdu,bence görselini aşağıya çek.. yanlışlarım varsa şimdiden affola... kolay gelsin:)
  5. burcu aydin

katolog sayfası....yorumlarınızı bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum
Yukarı Alt