burdesan tarafından yazılan mesajlar

1. B

Tecrübeli tasarimci grafiker arayan firmalar( avrupa yakasi)

edirnede ambalaj fab.çalışmayı düşünürseniz cv ' nizi burdesanambalaj@hotmail.com a yollamanız yeterlidir.veya 05496242115 i aramanız yeterlidir
  2. B

Grafiker olarak İş Arıyorum (Dijital Baskı ve Matbaa)

edirnede ambalaj fab.çalışmayı düşünürseniz cv ' nizi burdesanambalaj@hotmail.com a yollamanız yeterlidir.veya 05496242115 i aramanız yeterlidir
  3. B

Grafik - Tasarım - Matbaa

edirnede ambalaj fab.çalışmayı düşünürseniz cv ' nizi burdesanambalaj@hotmail.com a yollamanız yeterlidir.veya 05496242115 ten ulaşabilirseniz
  4. B

Acil iş arıyorum

edirnede ambalaj fab.çalışmayı düşünürseniz cv ' nizi burdesanambalaj@hotmail.com a yollamanız yeterlidir.
  5. B

Edirnedeki amb. Fab. çok acil grafiker alinacaktir !!!

EDİRNE 'NİN İPSALA İLÇESİNDEKİ AMBALAJ FABRİKAMIZA ÇOK ACİL YENİ MEZUN VEYA ÜNİVERSİTEYİ BİTİRMİŞ PROFESYONEL BAY VEYA BAYAN GRAFİKER ALINACAKTIR !!!! (başvurular mail adresinden gerçekleşecektir!) E-MAİL:burdesanambalaj@hotmail.com web:
  6. B

Edirne ' deki ambalaj fab.acil grafıker alınacaktır!!

Edirne ' deki ambalaj fab.acil grafıker alınacaktır!! permalink İşinde başarılı ve tercübeli bay veya bayan üniversite mezunu grafiker alınacaktır.(yeni mezunda olur) NOT: üniversite mezunu olmayan grafikerler arkadaşlarımız iş başvurusunda bulunmazlarsa memnun oluruz. tel:05496241213...
  7. B

Edirne ' deki ambalaj fab.acil grafıker alınacaktır!!

İşinde başarılı ve tercübeli bay veya bayan üniversite mezunu grafiker alınacaktır.(yeni mezunda olur) NOT: üniversite mezunu olmayan grafikerler arkadaşlarımız iş başvurusunda bulunmazlarsa memnun oluruz. tel:05496241213 email:cv'leriniz için burdesanambalaj@hotmail.com
  8. B

çok acil grafiker alınacaktır!!!

İşletmemize işinde başarılı üniversite mezunu bay veya bayan grafiker alınacaktır(yeni mezun olabilir) irtibat için ; e-mail : burdesanambalaj@hotmail.com gsm: 0549 624 1213
  9. B

grafikerim iş arıyorum

Merhaba firmamız Burdesan Edirne İpsalada. Ambalaj ağırlıklı çalışan bir firmayız, burada kuruluş sebebimiz Yunanistan ve İtalya ile çalışıyor olmamızdır Sizin gibi güzel sanatlar grafik mezunu arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Eğer şık bir ofis ortamında ambalaj tasarımı alanında çalışmak...
  10. B

Grafik Tasarımcı olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum.

burdesanambalaj@hotmail.com merhaba Firmamız Edirne'nin İpsala ilçesinde yani Yunanistana 2 km. mesafede firmamız 2000 yılında kurulmuş olup Ambalaj ağırlıklı çalışmaktadır. (kutu çeşitleri, katalog, vb.) çalıştığımız ağırlıklı olarak Yunanistan,İtalya birazda yurt içi bizim sizin gibi güzel...
Yukarı Alt