Burh4n tarafından yazılan mesajlar

1. Burh4n

canodabaşı ' afiş denemesi

ikiside çok güzel , birincide rengi turuncu değilde sarı yapsan daha güzel olurdu , başarılar.
  2. Burh4n

yavuz94

bence yazılarla oynama sade olarak kullan efek verme , arka plan siyah yerine daha açık olan gri rengi kullan.
  3. Burh4n

yavuz94

ben beğendim slogan çok güzel başarılar.
  4. Burh4n

Burhan / Afiş 1

@Emine Şahin Orasına bişey demiyorum ama burda ben yayalara sesleniyorum bi nevi.Yeşili zaten katmıyorum çünkü o zaman işler iyice karışacak.Resmin bi yanında araçlar için yeşil yanmış bi tarafta yayaya kırmızı , slogan bulmak zorlaşıyo :)
  5. Burh4n

Burhan / Afiş 1

@Emine Şahin Sizi anlıyorum ama ben burda yayaları düşünerek yaptım.Sizin anlatmak istediğinizde iki düşünce var ve ikisini katarsam çok karışır diye düşünüyorum.Benim şahsi fikrim kazaların büyük bir bölümü yayalardan kaynaklanıyo çünkü yol kullanma önceliği ışık yanana kadar araçlarındır.
  6. Burh4n

Burhan / Afiş 1

3 4 GÜN DÜŞÜNDÜM VE AKLIMA BÖYLE BİR SLOGAN GELDİ UMARIM BEĞENİRSİNİZ.KIRMIZIYA SAYGI DUYALIM, KIRMIZIDA DURALIM.:)
  7. Burh4n

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması Sonuçları

Dereceye giren giremeyen herkesi tebrik ederim.Jüri üyelerine teşekkür ederim.
  8. Burh4n

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması.

güzel yarışma oldu kazananları bekliyoruz.
  9. Burh4n

Kerim ÖKSÜZ ||Özkan Atik Kurumsal

bence çok güzel olmuş hertürlü sektörde kullanılabilir.
  10. Burh4n

Özkan Atik - Kurumsal 1

çok güzel olmuş başarılar.
  11. Burh4n

Seyit Ali Başer > Özkan Atik 3

çok beğendim , başarılar.
  12. Burh4n

hasan güner | özkan atik (4)

yuvarlaklar açma kapama düğmelerinde simgeyle neredeyse aynı geldi bana , başarılar.
  13. Burh4n

Emine Şahin / Özkan Atik 2

güzel çalışma , başarılar.
  14. Burh4n

Burhan / Özkan Atik 2

15. Burh4n

Seyit Ali Başer > Afiş 1

çok güzel olmuş , başarılar.
Yukarı Alt