by.yolcu tarafından yazılan mesajlar

1. B

Kitap kapağı tasarımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir?

Bende bir ek yapmak istiyorum, kitap kapağı yaparken mutlaka mizanpaj yapılıp ve tamamen baskıya hazır olması gerekir. Burda kitabın kaç forma olduğu forma hesap ise 1 forma 16 sayfa, yarım forma ise 8 sayfadır, ve toplam formayı 16 çarpmak gerekir. (Forma hesabı, 9x16= 144). Kitap hangi kağıda...
  2. B

Kitap kapağı tasarımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir?

güzel bilgiler teşekkürler yeni başlayanlar için faydalı olabilir
  3. B

AB Afiş tasarım yarışması

başarısız bir çalışma çok çalışmalısın, çalışmaya bakarken gözleri yoruluyor bakan kişinin
  4. B

Konut Projesi için Afiş Çalışması

değerli arkadaşım, zemin rengi ile bulutlar farklılklar çağrıştıyor ilk etapta, evim park yazısı ufak kalmış çalışmada sen reklam yapıyorsun kurum logo veya yazısı küçük olurmu bu çalışmada ürün sınıflarırı tırnaklı bir yazı fontu denesen birde ent alttaki bilgiler ise kesimde gider haberin...
  5. B

aşkın çarklarında kalan son kıpırtılar...

Murat Bey, Estetik yok mallesef çalışmada, ama yazar görseli önem vermiyorsa o ayrı, mesele ama kitabın kapağına bakınca beni hayretler içersinde bırakmıyor Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.
  6. B

Photography and Photoshop Tutorials Dev Arşiv

maşallah paylaşımla iyi olmuş
  7. B

Muhtelif Action Dosyaları

allah senden razı olsun arkadaşım
  8. B

resimlerin vektörel hale getirilmesi... | yardım talebi

resim gözükmüyor üstat
  9. B

Corelde Tek Komutla Birden Fazla Aynı Olan Renkleri Değiştirme

üstad ben yapamadım ama sorun şu
  10. B

CorelDraw'da ® © Simge Nasıl Yapılır

Selamün Aleyküm Değerli Arkadaşlarım Ben Photoshop Illustrator Flahs Bilgim Var Yanlız İşe Girdiğim Yerde Frehand ce CorelDraw Kullanıyorlar ben Frehandı Öğrendim Sıra Corelde CorelDrwadaki Sorum Şu Hangi Daire İçinde ® © Simgeler Corelde Nasıl Yapılıyor Ltfn Yardım CorelDRAW X3...
  11. B

İnşaat Firması Afiş

slm ben şunu merak ediyorum hani ben gibi yeni üyelere yol göstermek amacıyla nasıl yaptığını anlatmak mümkünmü site kurallarına uygunsa beklerdim açakcası örnek ben photoshop cs2 cs4 7.0 tasarımcısyım ordan yapılanları anlatıldığı gibi sizde anlatmanız mümkün mü Saygılarımla
Yukarı Alt