cakabey05 tarafından yazılan mesajlar

1. cakabey05

Fikir verir misiniz?

nuriQocca bunu unutmuştum!! çok teşekkür ederim.. :utan22:
  2. cakabey05

Corel Draw 'da İnatçı Sürümlerin Sistemden Kaldırılması!

halen siliyorum... malum iş çıkışı eve gittiğimde başlat-çalıştır-regedit-CTRL+f - corel- DELETE!! :s az kaldı bitecek bu çile ve yeniden kurcaz inş. Teşekkürler..
  3. cakabey05

Fikir verir misiniz?

????? bunun gibi mi? birde maximum 3 renk kullanılması gerektiğini okumuştum logolarda. göz ve algı düzeyi 3 ten fazla renkte dağıldığı için çok renkli şeyleri ikinci plana attık. doğrumudur?
  4. cakabey05

Fikir verir misiniz?

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar... Biz de son çalışma üzerinde durmaya karar vermiştik! Tekrar düşünelim o halde... Fikri olan varsa bilgilendirsin lütfen..
  5. cakabey05

hocam sağol.. anlıyorum yaptım onlarca kez ama sonuc yok....! hala yenisini kurmaya kalktıgımda onarma yazısı çıkıyor ve devam butonu yok.. Bilgisayar bilgim zayıf değil ama illet etti beni :( yoksa denileni anlamadığımdan yada yapamadığımdan değil! yinede ilginize çok teşekkür ediyorum...
  6. cakabey05

yaptım ama yinede olmadı. hatta program files ten arama yapıpı tüm corel uzantılarını sildim ama yinede sonuç aynı :s hala yeni kurulum yapamıyoreum...
  7. cakabey05

yarıdım edecek var mı??
  8. cakabey05

Corel Draw X5 sistemden Kaldırmak

hala yeni kurulum yapmaya çalıştığımda eskisi gibi onarım ve yenileme modu çıkıyor ama next kısmı yok
  9. cakabey05

hala yeni kurulum yapmaya çalıştığımda eskisi gibi onarım ve yenileme modu çıkıyor ama next kısmı yok :(
  10. cakabey05

Fikir verir misiniz?

Arkadaşlar merhaba! Grafiker yada tasarımcı değilim. Kendi firmamıza yapmış oldugum amatör bir çalışmadır. Bu çalışmalar hakkında fikir verir misiniz?
Yukarı Alt