Canberk YETKİN tarafından yazılan mesajlar

1. Canberk YETKİN

3D Modelleme, Render, Animasyon ve Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmetleri - Logo tasarım - Kurumsal kimlik - Afiş, broşür, el ilanı - Ambalaj, etiket tasarımları 3D Hizmetlerim - Mimari, İç mimari tasarımlarınız - Mekanik çizimler - Proje çizimleriniz - Özel ürün tasarımlarınız - Stand tasarımlarınıız - Animasyon larınız MODELLENİR VE...
  2. Canberk YETKİN

Grafik Tasarım 3D Modelleme, Render ve Animasyon

Grafik tasarım hizmetleri - Logo tasarım - Kurumsal kimlik - Afiş, broşür, el ilanı - Ambalaj, etiket tasarımları 3D Hizmetlerim - Mimari, İç mimari tasarımlarınız - Mekanik çizimler - Proje çizimleriniz - Özel ürün tasarımlarınız - Stand tasarımlarınıız - Animasyon larınız MODELLENİR VE...
  3. Canberk YETKİN

Eğitim Şart - Canberk YETKİN

Herkze Başarılar Diliyorum..
  4. Canberk YETKİN

bu drop shadow nasıl yapılabilir?

Layer oluşturulur. -Elips Çizilir -Ctrl+Alt+D ile Feather a gideriz orayı 5 yapalım Enter lıyalım -Seçim araçlarının biriyle elipce yi alalım tekrar Sağ tıklayıp select inverse yapıyorum ve backspace ile siliyoruz. Gölge oluştu görünen kısmıda pen tool la yada bildiğiniz başka seçim aracıyla...
  5. Canberk YETKİN

Freelance Web/Grafik Tasarım

Tasarımlarınız inceledimde gerçekten başarılı hepsi başarılarınızın devamını diliyorum
  6. Canberk YETKİN

Canberk YETKİN-Logo Tasarımlarım Seçim

Orda C harfi var maviyle sarı nın içinde :)
  7. Canberk YETKİN

Canberk YETKİN-Logo Tasarımlarım Seçim

Evet arkadaşlar 2 tasarımım var kullanım için sizden desteğinizi istiyorum sizce hangisi daha iyi
  8. Canberk YETKİN

Canberk YETKİN - Seat Ibıza

Evet arkadaşlar buda yeni aracım hocam istemişti uzun zaman önce aklıma geldi sıkıntıyla başladı ama sonra çok zevk verdi umarım beğenirsiniz.İyi günler diliyorum.. Orjinal: CanberkYetkin:
  9. Canberk YETKİN

flash banner yaptırmak istiyorum

Grafik Tasarım Kurumsal Kimlik Tasarımı Logo Tasarımı Katalog Tasarımı Broşür Tasarımı Afiş Tasarımı Indoor / Outdoor Matbaa Hizmetleri Promosyon Çalışmaları Web Tasarım Hosting (Barındırma) Hizmeti Domain (Alan Adı)...
  10. Canberk YETKİN

Canberk YETKİN-Logo Tasarım

Teşekkürler :)
  11. Canberk YETKİN

Canberk YETKİN-Logo Tasarım

Logo Çalışmam buyrun :) [/URL]
  12. Canberk YETKİN

Prof Tasarım-Kurumsal Kimlik Çalışması

Teşekkür ederim yeniden birşeyler deniyim ozaman :)
  13. Canberk YETKİN

Prof Tasarım-Kurumsal Kimlik Çalışması

Evet arkadaşlar buda kurumsal kimlik çalışmam logo da bitti artık site arayüz tasarımlarına başlıycağım görüşmek üzere İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum :)
  14. Canberk YETKİN

Ahşap Araba

Fena olmuş abi tebrikler :)
Yukarı Alt