canercoo tarafından yazılan mesajlar

1. canercoo

Dergi Kapağı Tasarımı

evett bencede süper olmuş vallah bilmeyen insan için zor gelebilir ama bu işlerle uğraşanlara kolay gelir süper olmuş elinize kolunuza sağlık iyi çalışmalar
  2. canercoo

freehand dersleri ayrıntılı anlatımlı PDF döküman

bakmadım daha ama tahmin edebiliyorum anlatımları tşkler iyi çalışmalar
  3. canercoo

imsakiye çalışması

Bencede harika olmuş elinize kolunuza sağlık beğendim on üzerinden on bravo tebrikler bende deniyeceğim imsakiye yapmaya vallah size özendim:)
  4. canercoo

kendimi geliştiricegim yer arıyorum

evett madem deneyimin var neden kendini geliştirecek yer arıyosun bence yanlış tanımlama yapmışsın :)
  5. canercoo

CorelDraw Kısa yolları

bende orijinal coreldraw var :) isterseniz siteye key ile beraber verebilirim ;)
  6. canercoo

CorelDraw Kısa yolları

vallah ben burayı okadar çok sevdimki çıkmaya niyetim yok gibi ::):):) kovsanızda gitmem ahahahahahhaa kusuruma bakmayın ne zamandır böyle bi site arıyordum,benim için süper oldu vallah her bilgi için herkese teşekkürlerimi sunuyorum...(SaygıLar,Sevgiler)....
  7. canercoo

CorelDraW Hakkında Herşey

Selamlar bende Grafik ve Webtasarım Öğrencisiyim arkadaşlar,abiler site site gezerken karşıma burası geldi ve çok beğendim ve çok sevdim,burası mükemmel,bayağı faydalı bilgiler var...Tabii bu faydalı bilgileri bizlere sunan abilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmalıyız...Herkese Kolay...
  8. canercoo

Corel Draw 12 Görsel Eğitim Seti 2 CD

tşkler çok işime yaradı eğitim seti saolun iyi çalışmalar
Yukarı Alt