cansu tarafından yazılan mesajlar

1. C

Film çıkış makinası...

epson pro 4880 aldım çok memnunum
  2. C

Emprime, hazır desen cdr dosyaları 30 Adet

@admin Teşekkür ediyorum arkadaşım,ben geri sayım işleminin bekleneceğini bilmediğim için indiremiyormuşum, çok yardımcı oldunuz sağolun.
  3. C

Emprime, hazır desen cdr dosyaları 30 Adet

kusurabakmayın bu desenleri indiremedim bana yardımcı olurmusunuz.
  4. C

Emprime

TeŞekkÜr Edİyorum ArkadaŞlar,bİlgİlerİnİz İÇİn
  5. C

Emprime Soru - cevap

TeŞekÜr Edİyorum VerdİĞİnİz Yararli Bİlgİler İÇİn.
  6. C

Emprime Soru - cevap

@MehmetBozaslan Sizi anlıyorum ama biz desinatör bürosuyuz ,hem tasarım hem negatif film çıkışı veriyoruz müşterilerimize,bende hep tasarım yapıyorum ama film çıkışınıda öğrenemek istiyorum bunun için size danışmak istedim.İlgilendiğiniz için teşekkürler.
  7. C

Emprime Soru - cevap

@admin Teşekkür ediyorum ilginiz için,EPSON 3000 printırımız.
  8. C

Bu Yaz Damgasini Vuran Desenlerim

verilen linlkeri nasıl açıyoruz?ücretli sanırım
  9. C

Emprime Soru - cevap

@BiGG_BoSS kusurabakma yanlış aktardım tam anlatamadım derdimi,ben desinatörlük yapmaya yeni başladım empirme desenleri çiziyorum,mesela 4 renkli bir desenin renklerini ayırıp negatif film çıkışını almak istiyorum.Umarım sorum şimdi anlaşılmıştır.Yardımcı olursanız sevinirim.İlgilendiğiniz...
  10. C

Emprime

Arkadaşlar coreldraw da yaptığımız çizimlerimizin renk ayırımlarını ve negatif çıkışlarını printır dan alma ayarlarını bilen varsa ve bizimle paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  11. C

Emprime Soru - cevap

Arkadaşlar coreldraw da yaptığımız çizimlerimizin renk ayırımlarını ve negatif çıkışlarını printır dan alma ayarlarını bilen varsa ve bizimle paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt