ÇeçenMilis tarafından yazılan mesajlar

1. Ç

Freelance web ve grafik tasarımcısı arıyoruz.

Satın almış olduğunuz Template Seo Optimizasyonuna uygun değildir. Flash Templatelerde Seo Optimizasyonu yapılmaz. HTML tabanlı bir sistem deneyiniz. Selamlar
  2. Ç

Autocad ve 3ds max

Hangi şehirde yaşıyorsunuz? İstanbulda yaşıyorsanız mehmetrecepozdemir@gmail.com buradan benimle irtibata geçiniz.
  3. Ç

Grafik Tasarım & 3D Modelleme ve Görselleştirme

3D modelleme ve görselleştirme, Grafik tasarım alanında devamlı olarak çalışabileceğim bir arıyorum. Tasarımcısının yeteneğine güvenen, çalışmalarına ve emeğine saygı duyacak bir iş verenle devamlı olarak çalışmak istiyorum. 3D boyuttaki uzmanlık alanlarım : - Mimari iç ve dış mekan -...
  4. Ç

1 ayda grafiker

@farukcagla Hocam bahsettiğiniz düzenin sağlanması, işlerin rayına girmesi ve sanatın layığına kavuşması için elimden geleni yapmaya her zaman varım. Oluşturacağınız platformda da hizmet vermeye razıyım. Bir gelişme olursa lütfen haberim olsun çünkü bahsettiğiniz dayanışma fikri her zaman...
  5. Ç

1 ayda grafiker

@farukcagla Kendimi bir an psikolojik tedavide gibi hissettim :) Faruk bey, ben bu konuya bir dalarsam bir daha çıkamam, inşallah birgün yüzyüze sohbet etme şansımız olursa bolbol sohbet ederiz. Ne bana dokunun bin ah işitin nede ben gereksiz bir zaman harcamayayım buraya :)
  6. Ç

1 ayda grafiker

@farukcagla Sayın Faruk Çağla, Evet maalesef şuanda Full Time olarak çalışmıyorum. Yaklaşık 20 gün önce işimden ayrıl(mak zorunda bırakıldım)dım... Şuan elimde sadece ufak tefek işler yaptığım 2 firma var ve onlardan edindiğim ücretle geçimimi sağlıyorum. İşten ayrılma nedenimde işte bu...
  7. Ç

1 ayda grafiker

8 yıllık tasarımcıyım, 12 temel tasarım programını, 4 farklı işletim sistemini, yabancı dil olarak ingilizceyi profesyonel düzeyde biliyorum. 8 yıl içerisinde 9 tasarım kitabı hatim ettim. Bunlardan 3ü fransızca, 2si latince, 1 tanesi türkçe ve 2side ingilizce kitaplardı. Kitapların sayfa...
  8. Ç

3D ve Grafik Tasarım alanında devamlı çalışabileğim firma arıyorum

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Indesign 3Ds Max Vray Merhaba, 3D modelleme ve görselleştirme, Grafik tasarım alanında devamlı olarak çalışabileceğim bir arıyorum. Tasarımcısının yeteneğine güvenen, çalışmalarına ve emeğine saygı duyacak bir iş verenle devamlı olarak çalışmak...
  9. Ç

Ürün Fotoğrafı Çekebilecek Grafiker Aranıyor

Yakaladinyakaladin.com benim beğendiğim ve birkaç defa severek alışveriş yaptığım bir oluşumdur.. Ancak bu ilan bu firmaya hiç yakışmadı ! hemde hiç !
  10. Ç

Kart Setleri Projem İçin Çalışma

mehmetrecepozdemir@gmail.com İrtibat kuralım yardımcı oluruz
  11. Ç

Online 3Ds Max & Vray dersi veriyorum

Merhaba arkadaşlar, Onlie 3Ds Max mimari modelleme eğitimi veriyorum.Bu eğitimde; - 3Ds Max giriş: Arayüz ve araçların tanıtımı, kullanımı - Modelleme teknikleri: Spline Modelleme, Polygon Modelleme - Hardsurface Polygon Modelling tekniği tanıtımı ve uygulaması - Texturing ve Mapping: UV Map...
  12. Ç

free photoshop

süper ilan yaa )))) Free Photoshop... )))) Bari konuyu yardımlaşma bölümüne açsaydında ilan bölümünde tepki çekmeyeydin :)
  13. Ç

3D Modelleme & Grafik Tasarım - İş arıyorum - İstanbul

3D Modelleme & Grafik Tasarımcısı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Kullandığım yazılımlar; Autodesk 3Ds Max Vray Vue Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe Indesign Adobe Flash Adobe Premiere Sony Vegas İş deneyimi ve içeriği: Çalışma...
  14. Ç

Grafikerlik Kursları Bilgili Kişiler Bakabilrse Sevinirim Acil..

Program öğrenmek grafiker olmak anlamına gelmiyor..Binlerce yıllık sanat dalını 3-5 programa bağlamak doğru değil..doğru yerde,yanlış şeyler arıyorsun derim.. Kendini çok geliştirmek ve bu işi cidden yapmak istiyorsan güzel sanatlar fakültesine gitmelisin.Hoş GSF deki eğitimlerin ne olduğunuda...
Yukarı Alt