celender tarafından yazılan mesajlar

1. celender

Dostumuza Hazırladığımız Araç Kaplama Denemeleri

@tsuiensy kontrol ettim bende acıyo :)
  2. celender

Dogs club logo denemeleri taze :)

yorumlarınız için teşekkürler
  3. celender

Adapazrında bulunan adı bahçe kafeterya için duvar ve masa özel çalışması

yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkürler dostlar elimizden geldiğince kaliteli işler çıkarmaya çalışıyoruz mekanı görmeyen arkadaşlara tavsiyemdir mutlaka gidin :) kampüs icin bi çalışmamız yok zaten sahibi tanıdığımız bi abimiz öle bi talep gelmedi teşekkürler
  4. celender

Dogs club logo denemeleri taze :)

ARKADAŞLAR 1 2 3 HANGİSİ :))) TAZE
  5. celender

çimen web tasarım logo çalışması

hocam bu tarz çalışmaları görünce bu site dahada bi güzel oluyor emeğine sağlık
  6. celender

Serka İnşaat Logosu

@kemaluzan birazdaha kaliteli işler çıkarabiliriz bencede arkadaşımıza katılmamak mümkün değil bunlar bir grafik tasarımcının ilk çalışmaları gibi dostum iyi ve kaliteli çalışmalar dilerim
  7. celender

:) epey bi değişiklik var görmenizi tavsiye ederim
  8. celender

Adapazrında bulunan adı bahçe kafeterya için duvar ve masa özel çalışması uygulama yapıldı :) Başarılı oldu diyebilirim fotoğraftan daha iyi bir sonuc elde ettik bunun üzerine bir kaç yerden sipariş bile geldi. Toplama küpürlerin birleşimi :))) Kişiler bi yandan ısmarladıkları şeyleri yerken...
  9. celender

ERKLamp Kapak Tasarımları

@Zeki KAYNAK ben teşekkür ederim iyi çalışmalar
  10. celender

Balık Restoran Menü Çalışması

ilginiz için tek tek teşekkür ederim zemindeki resimler %10 burda biraz daha net gibi gözükmekte yapım aşamasında ona dikkat ettik ayrıca tavsiyeniz için teşekkürler
  11. celender

yorum için teşekkürler :) araç kaplama işini toplasan 5 tane yapmışımdır elimden gelenler bunlar beğendiğine sevindim :)
  12. celender

ERKLamp Kapak Tasarımları

üzerinde biraz daha durman gerektiğini düşünüyorum eleştiriye acık biriysen ve bu eleştirilerden kendine bi pay çıkartacaksan bence şöle düşünmelisin yaptığın ve yapacağın çalışmalar neyi simgeliyorsa kısa ve öz bir tasarımla işi bitirmen gerekmekte diye düşünmekteyim tasarımın karışık olması...
  13. celender

Öncelikle belirteyim bu konuda çok prof değilim bi dostumuz rica etmesinden dolayı yapmaya çalıştık sizce hangisi ?
  14. celender

Kurumsal Kimlik Kılavuzu Örneği

emeginize sağlık
  15. celender

Debsan Dağ Elektrik Kurumsal Denemeler

Debsan dağ elektrik kurumsal denemeler yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
Yukarı Alt